Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 195.135.197.---
09.02.06 12:00 ___Doesanybodystillreadthis
www.kinograd.kiev.ua
Проект, слишком амбициозный для чиновников Минкульта, и могущий столько сделать для украинской киноиндустрии!...
Ну куда уж, лучше деньги вложить в "створення окремого органу з питань кінематографії", в очередного "Мазепу", или просто распихать по собственным карманам, чем замахиваться на уникальные масштабные разработки и проекты...
IP: 85.202.170.---
14.01.06 01:20 ___zamza
главное в головах. кого и от чего защищать? психам - психиатрички, остальным - качественный адреналин!или предложите альтернативу?
IP: 193.203.218.---
02.12.05 21:05 ___Зритель
Ник Гения и содержимое его гениального комментария хорошо иллюстрирует его гениальность как критика. Вместо того, чтобы дождаться готового продукта, он поливает желчью всех, кто хоть что-то делает в нашей стране. Кстати, оказывается, уже и третий фильм на революционную тематику снимают :) - "Оранжевое небо называется. Омельченко всячески содействует.
IP: 193.203.218.---
02.12.05 21:01 ___Зритель
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 80.91.164.---
01.12.05 16:35 ___Geniy
"Наступного року готується вихід повнометражного блокбастеру про початок торічних революційних подій" И этим г..ном они собираются подымать отечественную киноиндустрию. Ну чтож, тогда она будет мертвой еще лет десять
IP: 193.138.144.---
19.11.05 22:41 ___handry
француское кино - пидарастическийотстой все - внем лошшьписдешш и правакация
IP: 62.64.118.---
08.11.05 14:44 ___Ольо
Потрібен наш сучасний герой, а хто він- питання № 1. А ринок треба оберігати як і глядача.
IP: 194.230.208.---
07.11.05 16:30 ___галичанка
За кордном в к1нопрокат1 е обмеження за в1ком при перегляд1 ф1льм1в. Нав1ть в1домий "Гарр1 Потер" можна дивитись з 12 рок1в. За дотриманням цього правила стежать касири, як1 продають квитки. Варто було б 1 в Укра1н1 ввести цей закон. Тод1 б не виникало питання з забороною всяких там страшик1в.
IP: 194.230.208.---
07.11.05 16:30 ___галичанка
За кордном в к1нопрокат1 е обмеження за в1ком при перегляд1 ф1льм1в. Нав1ть в1домий "Гарр1 Потер" можна дивитись з 12 рок1в. За дотриманням цього правила стежать касири, як1 продають квитки. Варто було б 1 в Укра1н1 ввести цей закон. Тод1 б не виникало питання з забороною всяких там страшик1в.
IP: 193.41.187.---
07.11.05 15:33 ___Olg
Треба екранізувати "Четверту революцію" автора статті
IP: 193.41.187.---
07.11.05 15:12 ___Olg
Треба екранізувати "Четверту революцію" автора статті
IP: 213.159.247.---
07.11.05 12:29 ___Bonnie
не надо, не надо, продюсер правильно сказал: каждый взрослый человек имеет право увидеть Техасскую резню бензопилой!
IP: 83.170.244.---
07.11.05 12:18 ___mova
А навіщо нам україномовне кіно? Будемо продовжувати читати субтитри.
Нас же всього на всього 67,5 відсотків (за офіційними даними перепису 2001 р.) громадян України, які рідну мову вважають українську. Та й напевно, хочуть мати можливість перегляду україномовного фільму.
IP: 193.108.51.---
07.11.05 11:49 ___Ирина
Какой треп!! Культовое кино делать из мусора. Нахрена всякое дерьмо показывать с кровью, резней и прочими сценами для извращенцев. Нашим киношникам цензура НЕОБХОДИМА, а то за бабки детей собственных продадут.
IP: 194.44.207.---
06.11.05 17:55 ___0z
Ви б вели себе дещо скромніше щодо "пре"... :/


Краще за тиждень
Інтерв