Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 212.113.32.---
16.08.07 14:21 ___Shtyrlits
Текст коментаря набирайте тут
IP: 195.138.81.---
12.10.06 16:25 ___Kotia
Таке враження, що щодо справи Гонгадзе й особливо стосовно Кравченка у ній, Литвин відверто п***ить...
IP: 193.109.9.---
11.10.06 18:10 ___Geraskin
2 Юпітер:

Не треба.

Див. пост Клауса під першою частиною статті.
IP: 213.159.240.---
11.10.06 15:45 ___ЗРАДА
Литвин ще повернеться у велику політику. Він і не вилетів би з неЇ, коли б не був занадто інтелігентним.

Але зараз твориться якесь велике ЛИХО! Нові призначення... ВСЕ повертається до ЯК БУЛО. І це страшно...
IP: 212.1.95.---
11.10.06 12:11 ___1Yurka
Всі класні пока не дорвались до "корита" , а після відбувається переродження забувають всі свої красиві слова і начинають рвати як скажені собаки. Так що не вірю нікому .
IP: 212.1.95.---
11.10.06 12:09 ___1Yurka
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 83.170.203.---
11.10.06 11:41 ___Юпітер
"Більше того, у Верховній Раді можна було ухвалити рішення про відтермінування введення в дію змін до Конституції – скажімо, на три роки. А для цього потрібно було тільки 226 голосів, тому що йшлося не про зміни до Конституції, а про перенесення терміну введення в дію закону. Хто міг би це оскаржити? Конституційний суд, якого не було."

Треба було президенту працювати з Литвином.

IP: 193.227.209.---
11.10.06 10:46 ___Marichka
Pol_smoker: Литвин голосував за Ющенка, точно знаю
IP: 193.227.209.---
11.10.06 10:38 ___Marichka
Та якби такі як Литвин пройшли в парламент, все склалось би набагато пристойніше, ніж зараз. Всі ви звичайно дуже мудрі, однак хто не робить помилок. Щось і у Литвина не виходило... факт залишається фактом - він був чи не єдиним головою ВР, гідним цієї посади. Подивіться на нинішніх "руководитєлєй" і зрозумієте, що Литвин далеко не найгірший варіант
IP: 62.80.187.---
11.10.06 09:52 ___ZZZZZzzzzz
от уроды лишь бы обосрать кого то, на себя посмотрите умники или тех кого вы выбрали
IP: 194.153.128.---
11.10.06 09:22 ___ОГОГО
Панове, читаю ваші коменти про "поганого" Литвина. А назовіть, якщо зможете, нинішніх владоможців, яких варто поважати.
IP: 195.5.12.---
11.10.06 09:06 ___Pol_smoker
Пам'ятаю інтерв'ю з Литвином на виборчий дільниці на останніх виборах президента. Цей хитрий лис так і не сказав тоді (вже при виході) за кого проголосував... Миротворець хрєнов.
IP: 83.170.249.---
11.10.06 08:40 ___ахметов
Хай шакальониш литвин розкаже як він замочив пенсіонера на столичному шосе. Так шо ця тваринка покаялася? та сказала - так я винен трошки посиджу та відпочину від державної роботи.
Так ні не хоче. А за такі порушення правил дорожнього руху, раз не садить наш суд то присудити йому потрібно смерть.
Ну що допоможемо, привести до виконання?
IP: 85.202.201.---
10.10.06 22:22 ___Obser_ver
У списку головних лузерів країни Литвин навіть не у першій десятці
IP: 85.202.254.---
10.10.06 22:06 ___insurgent
Чому б УП не прочитати та не передрукувати цю статтю? (Критика, 2006, №7-8, стаття Толочка та Яковенко. “Потрапили в історію”).
УП – щоб знати у кого вони беруть інтерв’ю, а громаді – щоб назавжди забути про цього “видатного вченого” та “політичного діяча”.
IP: 85.202.254.---
10.10.06 22:01 ___insurgent
“Як буде жінка сприйматися в українському суспільстві?” – це другорядне питання. Головне, що це за людина, а стать - це не істотне. Згадаймо Ольгу, Катерину II, Вікторію. Ці факти має знати навіть "фахівець" з історії КПРС.
Головне те, як суспільство та його інтелектуальна частина сприймає сертифікованого плагіатора зі світовим визнанням. Оце й є жах, який практично не залишає жодних шансів на краще майбутнє країни.
Див. Критика, 2006, №7-8, стаття Толочка та Яковенко. “Потрапили в історію”.
IP: 212.42.76.---
10.10.06 18:13 ___DON_VOVAN_2

Сколько можно пиарить лузера или выборы на носу???


Краще за тиждень
Інтерв