|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Володимир Литвин: Головна помилка Ющенка була, коли посади отримали ті, хто міг гучніше кричати IP: 212.113.32.--- 16.08.07 14:21
___Shtyrlits
Текст коментаря набирайте тут
IP: 195.138.81.--- 12.10.06 16:25
___Kotia
Таке враження, що щодо справи Гонгадзе й особливо стосовно Кравченка у ній, Литвин відверто п***ить...
IP: 193.109.9.--- 11.10.06 18:10
___Geraskin
2 Юпітер:
Не треба. Див. пост Клауса під першою частиною статті. IP: 213.159.240.--- 11.10.06 15:45
___ЗРАДА
Литвин ще повернеться у велику політику. Він і не вилетів би з неЇ, коли б не був занадто інтелігентним.
Але зараз твориться якесь велике ЛИХО! Нові призначення... ВСЕ повертається до ЯК БУЛО. І це страшно... IP: 212.1.95.--- 11.10.06 12:11
___1Yurka
Всі класні пока не дорвались до "корита" , а після відбувається переродження забувають всі свої красиві слова і начинають рвати як скажені собаки. Так що не вірю нікому .
IP: 212.1.95.--- 11.10.06 12:09
___1Yurka
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 83.170.203.--- 11.10.06 11:41
___Юпітер
"Більше того, у Верховній Раді можна було ухвалити рішення про відтермінування введення в дію змін до Конституції – скажімо, на три роки. А для цього потрібно було тільки 226 голосів, тому що йшлося не про зміни до Конституції, а про перенесення терміну введення в дію закону. Хто міг би це оскаржити? Конституційний суд, якого не було."
Треба було президенту працювати з Литвином. IP: 193.227.209.--- 11.10.06 10:46
___Marichka
Pol_smoker: Литвин голосував за Ющенка, точно знаю
IP: 193.227.209.--- 11.10.06 10:38
___Marichka
Та якби такі як Литвин пройшли в парламент, все склалось би набагато пристойніше, ніж зараз. Всі ви звичайно дуже мудрі, однак хто не робить помилок. Щось і у Литвина не виходило... факт залишається фактом - він був чи не єдиним головою ВР, гідним цієї посади. Подивіться на нинішніх "руководитєлєй" і зрозумієте, що Литвин далеко не найгірший варіант
IP: 62.80.187.--- 11.10.06 09:52
___ZZZZZzzzzz
от уроды лишь бы обосрать кого то, на себя посмотрите умники или тех кого вы выбрали
IP: 194.153.128.--- 11.10.06 09:22
___ОГОГО
Панове, читаю ваші коменти про "поганого" Литвина. А назовіть, якщо зможете, нинішніх владоможців, яких варто поважати.
IP: 195.5.12.--- 11.10.06 09:06
___Pol_smoker
Пам'ятаю інтерв'ю з Литвином на виборчий дільниці на останніх виборах президента. Цей хитрий лис так і не сказав тоді (вже при виході) за кого проголосував... Миротворець хрєнов.
IP: 83.170.249.--- 11.10.06 08:40
___ахметов
Хай шакальониш литвин розкаже як він замочив пенсіонера на столичному шосе. Так шо ця тваринка покаялася? та сказала - так я винен трошки посиджу та відпочину від державної роботи.
Так ні не хоче. А за такі порушення правил дорожнього руху, раз не садить наш суд то присудити йому потрібно смерть. Ну що допоможемо, привести до виконання? IP: 85.202.201.--- 10.10.06 22:22
___Obser_ver
У списку головних лузерів країни Литвин навіть не у першій десятці
IP: 85.202.254.--- 10.10.06 22:06
___insurgent
Чому б УП не прочитати та не передрукувати цю статтю? (Критика, 2006, №7-8, стаття Толочка та Яковенко. “Потрапили в історію”).
УП – щоб знати у кого вони беруть інтерв’ю, а громаді – щоб назавжди забути про цього “видатного вченого” та “політичного діяча”. IP: 85.202.254.--- 10.10.06 22:01
___insurgent
“Як буде жінка сприйматися в українському суспільстві?” – це другорядне питання. Головне, що це за людина, а стать - це не істотне. Згадаймо Ольгу, Катерину II, Вікторію. Ці факти має знати навіть "фахівець" з історії КПРС.
Головне те, як суспільство та його інтелектуальна частина сприймає сертифікованого плагіатора зі світовим визнанням. Оце й є жах, який практично не залишає жодних шансів на краще майбутнє країни. Див. Критика, 2006, №7-8, стаття Толочка та Яковенко. “Потрапили в історію”. IP: 212.42.76.--- 10.10.06 18:13
___DON_VOVAN_2
Сколько можно пиарить лузера или выборы на носу??? |
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |