Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

25.05.06 11:25 ___Lehm
БЮТовцев надо было посадить в центре сектора и окружить со всех сторон ПРовцами, чтоб пыл их поумерить.
25.05.06 11:08 ___Зилот
Перераздел мест в раде - самая важная новость, или журналисты УП настолько обленились что и искать ничего не хотят уже?
25.05.06 11:06 ___Mup
2 KissFM:
Не говорите, как-будто в стране самое основное - это Юлины бзыки.
25.05.06 11:05 ___Pass
Да новости неплохие... А что в стране ничего более важного не происходит? Или мы должны знать только те новости которые касаются Юли?
25.05.06 11:01 ___МАК
Да уж, класных мы людей в парламент навыбирали. Вместо того чтоб решать наши проблемы - они обижаются на то, что их посадили не туда куда они хотели.
25.05.06 10:59 ___KissFM
УП опять блестает новостями :)
25.05.06 10:58 ___Ambush
Я в шоке! Им не понравились места куда их посадили, да скажите спасибо что вобще туда попали! Юля - истеричка.
25.05.06 10:56 ___Flare
"В цілому робоча група хоче це зробити в присутності членів БЮТ на наступному засіданні."
БЮТ тогда истерику закатит - 100%
25.05.06 10:54 ___СМИтт
"Опоненти шепочуть, що участь у виборчих списках Тимошенко для старшого і молодшого братів Буряків коштувала не менше 10 мільйонів доларів."
Ну вот вам и пример, а они кричат "долой корупцию"... Вот вам и справедливість.
25.05.06 10:50 ___gloom
"БЮТ звинуватив "Нашу Україну" і Партію регіонів у змові з метою розчленування існуючих парламентських комітетів."
Цырк :) Им бы только обвинять. Все против них сговорились.
25.05.06 09:54 ___addy
Tekila, ты здоров? Подобные тексты пишут люди, которым очень хочется облить кого-нибудь грязью, а аргументов и ума, чтобы найти аргументы нет.

Если тебе не нравится Порошенко как человек, это твои проблемы, если тебя это мучает - сходи к психиатру.

Это в стиле лгунов а-ля юля говорить "Порошенко плохой, потому, что он плохой". Хочешь сказать, что Порошенко коррупционер - приведи факты. Нету фактов - не пиши чушь.
24.05.06 23:03 ___Tekila
Всім, хто цікавиться... Поршенко і Ющенко зробили мені те, що робив Кучма, а зараз робить Ющенко матері Гонгадзе. Тому я давно не маю щодо них обох ілюзій. А пика Порошенка - це квітка у порівнянні з його мерзотною душкою. Те, що він робить з Україною - не має прощення. І якщо мені довелося тоді вижити - я буду віддавати життя на те, щоб цей Каїн пішов туди, де йому місце - у Пекло.
24.05.06 19:07 ___Disel
Генри

Хм... Цікаво чому кум Ющенка Буряк пішов не в НСНУ? Мабуть шмотки від "Бріоні" в яких ходить пасічник вже занадто дорогі виявилися :-)
24.05.06 17:07 ___віктор-гал
Текст повідомлення набирайте тут
24.05.06 16:58 ___ukr01
Давайте розробимо шкалу. Наприклад, "хотіння влади" НСНУ - це 100 балів, соціалісти хочуть влади на 156,4 бали, регіони - на 162, а БЮТ - на всі 178 :)
24.05.06 16:58 ___ТХТ
То yura
Просто Турчинов мабуть неможе виступити і не збрехати , це така фірмова фішка від БЮТ:)

- РЕСПЕКТ!!!
24.05.06 16:56 ___ukr01
Добре, а кому ж тоді владного пирога не хочеться? І в чому відсоток "хотіння" вимірюється?
24.05.06 16:53 ___віктор-гал
Думаю в політиці тих в кого слово не розходиться з ділом дуже мало.Можливо,є окремі політики,але партій таких в Україні немає.Всі хочуть влади і найбільше цього хоче БЮТ. Це факт ,який важко заперечити інакше замість розмов про опозицію Тимошенко вже давно там була б Тим більше що це лише б підняло її рейтинг. Але дуже вже хочеться владного пирога.
24.05.06 16:46 ___yura
Просто смішно говорити про збільшення витрат на сотні тисяч, коли розкрадають десятки мільйонів. А про підкомітети я говорив тому, що я вважаю брехнею слова Турчинова про колапс ВР після зміни кількості комітетів.Сотню, чи трохи менше підкомітетів об'єднали в 29 ,а не в 24 комітети і все. У 2002 кількість і назви комітетів теж мінялись. І все працювало. Просто Турчинов мабуть неможе виступити і не збрехати , це така фірмова фішка від БЮТ:)
24.05.06 16:44 ___garpia
Пусть откажутся от ноутов, кстати
24.05.06 16:34 ___yura
to garpia
може і більше, а може і ні:) А може серетаріат ВР скаже , що у нас політреформа, роль ВР зросла і тепер замість одного працівника потрібно 3 :). Просто гроші які ідуть на зарплату помічникам це мізер порівняно з меблями на 40% доржчими, які раз в 2-3 роки міняють (див. попередні статті на УП), машинами за 40-50 тис $, ноутами за 1-2 тис$ і так далі. Явже мовчу про зарплату самих депутатів і "пенсійне" забезпечення на десятки мільйонів на рік.
24.05.06 16:25 ___ТХТ
Генри

Вот Тимошенко теперь и беситься, что "комітет з фінансів та банківської діяльності розділили на два", бабки то нужно отрабатывать.
24.05.06 16:23 ___Генри
"участь у виборчих списках Тимошенко для старшого і молодшого братів Буряків коштувала не менше 10 мільйонів доларів."

- Да с такими бабками можна скупить оптом все коллекции Луи Витона.
24.05.06 16:01 ___ukr01
вікторе, а тепер скажіть лише, в кого з наших політиків і партій, на вашу думку, слова не розходяться з ділом?
24.05.06 15:54 ___Корт
УП:Найкращі місця у новій Верховній Раді, в прямому сенсі слова, дісталися "Нашій Україні". У сесійній залі вони сидітимуть на тих же кріслах, що і раніше.
-----------------------
Найкращим - краще!
24.05.06 15:08 ___віктор-гал
Погоджуюся,що УП стала помийною ямою,куди зливають бруд всі кому не лінь. І не здивуюся ,якщо все це робиться за гроші. Я також проти збільшення кількості комітетів, а якщо проти цього і БЮТ то хай будуть послідовними і в регіонах,де перемогли і не збільшують кількості заст.голів облрад.Іне важливо у коаліції з ким вони за це голосують.Важливо,щоб позиція на всіх рівнях була одна і тоді я повірю у щирість їхніх слів. Поки ж слова розходяться з ділом .
24.05.06 14:48 ___garpia
Yura, вы жжоте. Познания относительно работы секретариатов комитетов просто удивляют. Я бы очень хотел поговорить с вами после утверджения новой структуры аппарата ВР, готов спорить, что в новой структуре будет больше людей. И увеличение количества комитетом - одна из причин этого
24.05.06 14:33 ___Арій
"Очікується, що у середу в сесійній залі відбудеться тренування для депутатів-новачків, які вчитимуться натискати кнопки в системі голосування."

Я плакалЪ. Це ж треба - такі дебіли в Раду поприходили.
24.05.06 14:31 ___ukr01
Любий друже віктор-гал. Це ваша (а так само й моя) особиста справа, кого підтримувати, чи не підтримувати. Пропоную діяти по ситуації, наприклад. Каже БЮТ що треба збільшити кількість заступників у облраді - треба все прорахувати і не підтримувати. Каже НСНУ чи Регіони що треба збільшити к-сть комітетів - тоді вже вони неправі, а БЮТ правий. Інтереси можуть співпасти з інтересами суспільства ситуативно, а можуть і ні. І критикувати треба аргументовано, а не так як це "чесна" укр. правда робить
24.05.06 14:13 ___віктор-гал
Тим ,хто дуже переймається БЮТівськими "страданнями і переживаннями" за народ. Ви порівнюєте області і робите висновок,а чим БЮТ гірший,мовляв, як всі так і ми.Тим самим ви доводите що БЮТ нічим не кращий від Регіонів І НУ.І там, де вигідно БЮТ, створюються нові посади за народні гроші і ніхто за це не кричить ,а там де для БЮТ не вистачає місця біля корита починається гвалт,що оббирають народ. ви турбуєтеся не про народ а про місця для своїх задниць.
24.05.06 14:04 ___yura
Забирають в Буряка комітет , от Турчинов і кричить. А розмови про парліч комітетів це дурня. Комітет з нацбепеки і оборони мав 5 підкомітетів мабут з нацбезпеки, оборони, збройних сил, .... . І документація велась по підкомітетах , тому традиції збережуться.
А кількість допоміжного персоналу визначається не тільки к-тю комітетів, а також і к-тю підкомітетів. Тому 24К + 100ПК не суттєво дешевше за 29К +100ПК
24.05.06 13:45 ___гектор
Дялити комітети наразі є недоцільним
24.05.06 13:41 ___Hryts
Всі депутати - гавнюки (перепрошую). Дійсно, їм до лампочки все, окрім власних рил (перепрошую). З таким завзяттям ділять всі ці комітети, посади. Як тільки все "роздеребанять", тоді згадають про народ своїми пустопорожніми заявами, проектами та вчинками.
24.05.06 12:52 ___ukr01
Цікаво, в яких? Може, у Львівській, де за збільшення к-сті заступників голосували і НСНУ, і БЮТ? А протестував Тягнибок :-)
24.05.06 12:43 ___ukrreferat
Збільшення числа комітетів - черговий доказ того, що 90% "обранців" переймаються власними приватними інтересами. Доля України і тих, кого обзивають "простим народом" їм просто до ліхтаря. От лайнюхи!
24.05.06 12:41 ___віктор-гал
Сьогодні УВолинській області,незважаючи на протест прокурора,45 депутатів (40 від БЮТ) проголосували ,щоб збільшити кількість заступників до 3 чоловік. Офіційно лише на зарплату в рік їм піде з бюджету 720 тисгрн.За словами депутата від НУ Загребельної-це бюджет міської лікарні.Але захисникам народу з БЮТ-це до одного місця.Для них головне посади.НУ за це рішення не голосувала. Це сьгоднішній приклад. Така ж ситуація в інших областях .якщо не знаєте можу написати.
24.05.06 12:39 ___Vadimm
Стаття слабувата.
"Мільйонери Тимошенко". А що, в інших фракціях немає мільйонерів? Справжній професіонал матеріал подає неупереджено, а читач нехай сам робить висновки.
Ганьба, шановний Чивокуня! (До речі, змініть псевдонім - Ви ж не гуморист)))
24.05.06 12:19 ___Simon
Продовження.
Кого слід, кого ні, назвать демократом?!
Як зростає ВВП, чи зменшились витрати
На апарат управління, можновладні "хати"
На яких автомобілях їздять депутати?
Які пенсії службовцям мають призначати?
Чи збереже"більшість" всі свої мандати?
Досліджують рейтинги, розставляють дати...
Погребінські , Піховшики. - не бриті. патлаті.
Таке несуть, таке верзуть- сором повторяти...
Озвучують для народу десять кроків Тата.
Словом, стало краще, а за бидлам- винні депутати

P.S.
24.05.06 12:17 ___ukr01
Ось тим хто цікавиться, а також знавцям - інформація про кількість заступників голів обласних рад
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=36956645
От мені цікаво, чому в Ужгороді і Житомирі (де голови обласних рад від НУ) 2 заступники голови облради - це добре, а в Рівному і Чернігові (де голови облрад від БЮТ) 2 заступники - це дуже багато? Це ж однакові за населенням області
24.05.06 12:07 ___ukr01
Про збільшення комісій говорив ваш колега (читайте коментарі)
Будь-ласка, наведіть області, цифри, а також прізвища заступників і політичні сили, які вони представляють.
24.05.06 12:04 ___віктор-гал
Знавцю структури і роботи обласних Рад. Мова йде не про збільшення комісій в облрадах,а про потрійне збільшення кількості заступників голів обласних Рад в регіонах де переміг БЮТ.Кожен з цих нових заступників буде отримувати по 10-15 тис грн.зарплати плюс кабінети ,службові автомобілі секретарші,помічники і тд. І це в депресивних областях,адже БЮТ перемогла саме там,де рахують кожну копійку.І тут Мова не про ефективність роботи,а про подвійні стандарти-де вигідно Бюттам збільшувати к-сть посад.
24.05.06 11:54 ___Simon
Cиндромом "Івченка",- шикувать за кошти платника податків є прикладом, яким хворіє і Гарант, і Свита, і пани, і підпанки. Відомо, що риба починає псуватись з голови, однак чистити її починають з хвоста... Тобто, для створення нових корит для Слуг, потрібно підтянути паски челяді: підвищити ціни на газ, тепло, воду, житло, продукти, паливо і т. інш. Словом,
Жити стане веселіш, чого ж лементувати?
Вже не обдурюють народ, а стали поважати...
В телеящику щодня проходять дебати:
24.05.06 11:54 ___Simon
Cиндромом "Івченка",- шикувать за кошти платника податків є прикладом, яким хворіє і Гарант, і Свита, і пани, і підпанки. Відомо, що риба починає псуватись з голови, однак чистити її починають з хвоста... Тобто, для створення нових корит для Слуг, потрібно підтянути паски челяді: підвищити ціни на газ, тепло, воду, житло, продукти, паливо і т. інш. Словом,
Жити стане веселіш, чого ж лементувати?
Вже не обдурюють народ, а стали поважати...
В телеящику щодня проходять дебати:
24.05.06 11:49 ___ukr01
На якості законопроектної роботи кількість комітетів ніяк не позначається. Як правило, законотворчість тягнуть на собі кілька (найчастіше 1-2) людини з секретаріатів комітетів, активні народні депутати та їх помічники (таких депутатів у минулому складі ВР було може кілька десятків).
Зміна предметів відання комітетів, організаційні і кадрові зміни, справді можуть на кілька місяців пригальмувати законодавчу роботу.
Тому в даній ситуації, незалежно від мотивації, позиція БЮТ є правильною.
24.05.06 11:46 ___ukr01
Зовсім інша ситуація у ВР. Кожен комітет - це голова (який має забезпечуватися автомобілем і т.д.), секретаріат, у якому працює в середньому 10 людей на професійній основі - вони є держслужбовцями відповідних категорій. Як правило, на роботу в апраті ВР "влаштовують" безробітних" депутатів, або їх помічників, які звикли нічого не робити. Цим вони успішно займаються і в "тихому омуті" - секретаріатах комітетів.
24.05.06 11:40 ___ukr01
Любі мої друзі,
комісії в обласних радах - це трохи інше, ніж ВР. Пояснюю чому.
По перше, депутати і комісії облрад працюють не на постійній основі (закон лише для голови бюджетної комісії робить виняток, але бюджетні комісії є у будь-якій раді). Деяке збільшення апарату облрад, втім, відбудеться - але лише тому що облради до цього були віртуальними структурами. А якщо скоротити обладміністрації і передати частину адміністративних повноважень і посад радам - витрати на апарат не зростуть.
24.05.06 11:32 ___Vlad_Z
Ух ты, какой большой кинотеатр
24.05.06 11:27 ___Обурений
БЮТ вже задовбало. Абсурдні звинувачення у веденні переговорів з Партією регіонів розраховані лише на журналістів та виборців. Якщо ж керуватися логікою БЮТ, то вони вже давно створили союз з ПР, оскільки голосували з ПР за відставку Уряду Єханурова. Це вам не кількість комітетів.
До речі - (1) ніякої домовленості з БЮТ з приводу кількості комітетів не було; (2) у Київоблраді за пропозицією БЮТ кількість комісій збільшена з 8 до19.
Тому БЮТ керувалася інтересами Буряка та ін.
24.05.06 11:19 ___Chernigiv
Кавалерідзе!

Согласен. Добавлю.

"Дехто з бютівців тепер сидітиме на місцях Шуфрича і Суркіса."

КУДА ИХ ПОСАДИЛИ ЛЮБИ ДРУЗИ.
24.05.06 10:48 ___Кавалерідзе
Заказушність помітно уже з короткого тексту-анонсу, який уже півдоби вивить на гол. сторінці УП

Дехто з бютівців тепер сидітиме на місцях Шуфрича і Суркіса. /далi...

Читач може запитати - ну то й що? Невже це аж так цікаво для аудиторії УП? Чи це поважне видання вважає, що "раз сидить на місці Суркіса" - значить, його палкий ідеологічний однодумець? Чи Укр. правда вважає своїх читачів за недоумків?
Сторінки:  
1 2 »


Краще за тиждень