Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 212.26.157.---
26.05.06 17:57 ___addy
Добрий_Грубіян: А стане Юля, - значить багато з нас правильно зрозуміли божий намір
***
Наверное, немцы в свое время неправильно поняли Божие намерение, вот и проголосовали дружно за Гитлера, я правильно понял? Или может у них толкователя не было, кто б им объяснил, за кого Богу угодно, чтобы они проголосовали?

Добрий_Грубіян: Юлефоби, не робіть з Юлі чудовисько!
***
А зачем? Она и так чудовище и наша помощь тут не нужна. Сомневающиеся в этом - изучите её биографию.
IP: 193.41.128.---
26.05.06 15:23 ___Добрий_Грубіян
Юлефоби, угомоніться! Не буде так, як ви хочете, буде так, як Бог постановить. І якщо Юля божої милості не удостоїться, - нехай іде, вдосконалюється далі, можливо, якісь гріхи відмолює. А країною буде правити інша достойна людина. А стане Юля, - значить багато з нас правильно зрозуміли божий намір, і будемо зичити новому уряду тільки успіху, бо це буде і наш, звичайних людей, успіх.Юлефоби, не робіть з Юлі чудовисько! Більшість українців-патріотів до цих пір не хочуть відділяти БЮТ,НУ,соцпартію.
IP: 212.26.157.---
26.05.06 14:22 ___addy
Центр: "Белоснежка"- тиМОШЕНКА и 128 ГнОМОВ.............
***
Какая прелесть!

Хотя действительно клоунада. Шарфики, свитерочки, флажочки, туфельки. Верховный совет это место где принимают законы, от которых зависит судьба страны, а не костюмированный бал.

Жалко страну, жалко. А ведь как хорошо все начиналось в начале 2005...
IP: 212.26.157.---
26.05.06 14:15 ___addy
Народ, ви ще не в білому? Тоді ми йдемо до вас!!!
***
Жуткий лозунг, если вдуматься...
IP: 195.160.232.---
26.05.06 10:36 ___Андpiй
Ахметова треба якнайближче до Кендзьора посадити. Ото були б шоу. :-)
IP: 80.91.167.---
26.05.06 08:52 ___Центр
"Белоснежка"- тиМОШЕНКА и 128 ГнОМОВ.............
IP: 81.31.42.---
26.05.06 08:45 ___RSh
Слухав виступ В. Литвина, Президента і ін. - сумно, соромно, образливо!
Я не уявляю ефективної роботи парламенту в такому складі!
Що може врятувати Україну? - Навіть не знаю, може чудо, може те, що президент все візьме у свої руки, не дивлячись на домовленості з різними політиками, не зважаючи на любих друзів, вбивчу владу (президенство Л. Кучми) і нарешті почне щось робити! Не впевнений, не знаю...
P.S. ходять чутки викид радіації на Рівненській АЕС і ЧАЕС - хтось може щось знає?
IP: 85.202.215.---
25.05.06 23:56 ___Відверто
Роост,

воно і зрозуміло - мімо каси...
IP: 81.31.42.---
25.05.06 22:42 ___ТТ
АИК
А как ты думаешь - не приметивно ли это - оказывать на наш народ вдияние такими методами?
IP: 194.242.117.---
25.05.06 21:40 ___Роост
А я тут випадково побачив трансляцію ВР... Сидить Партія так би мовити регіонів.... Всі на один фейс. Мурли. Нє, без емоцій. Такі ряхі... Ужас!
IP: 85.202.178.---
25.05.06 19:12 ___АИК
Корт,
Не мытым всегда трудно понять зачем люди умываются и в торжественной обстановке одевают возвышающие одежды.
Я верю, что Вы это понимаете и просто выпалили с горяча или же с тяжелого похмелья.
IP: 62.221.51.---
25.05.06 19:06 ___Рудий_пес
carol
Судячи з вашого ніку і вашої логіки ви мабуть жінка.
А чим вам не подобається ексклюзивне взуття???
Чи у вас мало того що юлефобія, ще й взуттєфобія?

Тут штатні юлефоби так всіх залякували Губським і Хмельницьким, а на фото вони виглядають зовсім не страшними, навіть навпаки, доволі прогресивно на фоні старих пердунів
IP: 85.202.178.---
25.05.06 19:06 ___АИК
Brutto.
Я как Сальери завидовал Моцарту, завидую Вам. Вы всегда точны.
САНИТАРЫ более точно сказать трудно. Волк санитар леса, убирает больных, слабых, предотвращает падеж поголовья.
БЮТ, санитар общества, очищает от загнивания и окончательного разложения, обеспечивая движение вперед.
Сильно. Браво!!!
IP: 85.202.144.---
25.05.06 19:04 ___nakajima
1659
Выйми пули из моска, ведь неудобно в жизни, а? ж))
IP: 213.159.247.---
25.05.06 18:21 ___carol
дуже сподобався Ринат Ахметов. Зовсім не зрозуміло чому всі бачать єдиним главою уряду тимошенко. Ось, наприклад, Ахметов - без ексклюзивного взуття і виглядає спокійнішим ніж жінка у всьому білому та й ще із червоним серцем. Дуже цікавою і мабуть що гармонійною буде робота у новому парламенті (в лапках звичайно)
IP: 213.159.247.---
25.05.06 18:20 ___carol
дуже сподобався Ринат Ахметов. Зовсім не зрозуміло чому всі бачать єдиним главою уряду тимошенко. Ось, наприклад, Ахметов - без ексклюзивного взуття і виглядає спокійнішим ніж жінка у всьому білому та й ще із червоним серцем. Дуже цікавою і мабуть що гармонійною буде робота у новому парламенті (в лапках звичайно)
IP: 85.202.134.---
25.05.06 18:18 ___1659
Реформатор Буквар ФинКом nakajima Sanya Иголка Rezon Campecino VNC Корт ХР

Не страдайте так, можу підказати місця "где так вольно (не потрібно думати) дишет человек", видадуть вам там прапорці і будите "сплочьоннимі рядамі" ходити під "мавзолєямі" та потішатися "мудрості" і вічності вождів. І ніякого головного болю, "всьо чьотко і понятно". Скажуть повертати ріки на південь і з радісним вереском побіжите рити.
IP: 213.159.247.---
25.05.06 18:16 ___carol
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 81.31.42.---
25.05.06 18:11 ___Перехожий
По-моєму, все йде чудово. Сесія відкрилася. Донецькі послухали вірш донбаського поета Сосюри "Любіть Україну", багато хто з них мабуть упере почув "Боже, великий, єдиний". Зважаючи на спільну прес-конференцію і синхронне голосування, помаранчева коаліція успішно формується. Виступ Президента дуже цікавий і влучний. Януковичу з Симоненком можна взагалі їхати в рідний Донецьк і займатися там впровадженням двуязичія чи іншою галіматьєю, бо нічого толкового вони все одно робити не здатні.
IP: 194.44.221.---
25.05.06 18:00 ___IO95
2ФинКом 25.05.06 17:44
"В бюджете столко дыр, столько проблем а они отдыхают..."

Лучше день потерять, но потом за 5 минут долететь.
(с) м-ф "Крылья, ноги и хвосты"
IP: 213.227.203.---
25.05.06 17:44 ___ФинКом
Я так не понял одного...мало отдыхали...мало перерывов.В бюджете столко дыр, столько проблем а они отдыхают... какая мать её так коолиция... делайте что то... мне плевать кто с кем будет...вы мерсы покупаете за 700 штук баксов... а у людей денег на обед и на метро не хватает. Люди святого не бояться...РАДА-становиться ЦЫРКОМ больших дядек.Хватит!!!Давайте работать.Одни только слова! Работать с утра до ночи.Работать на результат!!!
IP: 194.106.208.---
25.05.06 17:19 ___ХР
ПРОКУРАТОР
Я бачу, що тут юлефоби вже не знають як до Юлі придратися, так вони за колір вчепилися. В такому випадку, панове, зверніться до психіатра, якщо вас так притягує біле, адже психіатр теж носить халат білого кольору.
----------------------------
Якраз білий не притягує, а відштовхує. А стосовно асоціації, то найбільшу оскомину визиває лікар-стоматолог в білому халаті, як зараз в мене - Юля.
IP: 85.202.215.---
25.05.06 17:08 ___Відверто
Змістовна тут дискусія...
IP: 194.29.60.---
25.05.06 17:05 ___nakajima
Тимошенке на голову исче белый колпак и в коммандировку в гарлем
ж))
Будем смеяццо патамушто делать больше нечего
Всем нам пездец, приймите паздравления
IP: 62.80.165.---
25.05.06 17:04 ___Sanya
to Реформатор
Та яка там класна, це хіба що природа плаче... Мабуть від того як люди і політики вже зовсім пох..ли і просто таки пруть проти неї :)
IP: 85.202.237.---
25.05.06 17:04 ___ПРОКУРАТОР
Я бачу, що тут юлефоби вже не знають як до Юлі придратися, так вони за колір вчепилися. В такому випадку, панове, зверніться до психіатра, якщо вас так притягує біле, адже психіатр теж носить халат білого кольору.
IP: 217.65.242.---
25.05.06 17:03 ___Буквар
+++Юля - наша надія! Остання надія!+++

Справді, після Юлі вже не залишиться тих, хто на щось ще надіється.
IP: 62.80.165.---
25.05.06 17:01 ___Sanya
Цирк на дроті... Які клоуни, така й країна. А тут ще й Ющ з"їхав із глузду :( Треба викопувати берданку.
IP: 194.106.208.---
25.05.06 17:01 ___ХР
БларкR
Юля - тримайся!
Все буде добре!
Юля - наша надія! Остання надія!
------------------
Мля, мля, мля!!!
IP: 193.201.26.---
25.05.06 17:01 ___Реформатор
Всем вуйкам и стрийкам! жульку и пчеловода ждет большой крах
А вообще классная сегодня погода!
IP: 194.106.208.---
25.05.06 17:00 ___ЛуиВ
Власть Президенту!
IP: 212.1.106.---
25.05.06 16:58 ___БларкR
Юля - тримайся!
Все буде добре!
Юля - наша надія! Остання надія!
IP: 212.1.106.---
25.05.06 16:58 ___БларкR
Юля - тримайся!
Все буде добре!
Юля - наша надія! Остання надія!
IP: 212.1.106.---
25.05.06 16:51 ___БларкR
Юля - тримайся!
Все буде добре!
Юля - наша надія! Остання надія!
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:49 ___Серафим
"Він також сказав, що якщо в парламенті будуть бійки, то мусить нагадати, що він сім років займався боксом."
Ну точно воевать собрались...
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:47 ___2Bee
"Тим часом лідер Партії регіонів Віктор Янукович у коментарях висловлював упевненість, що саме на основі їхньої партії буде сформована коаліція."
Конечно будет - с коммунистами и к большинству эта коалиция никакого отношения иметь не будет.
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:45 ___Flare
"Боже благословіння депутатам забезпечать служителі церкви, які заїжджають до ВР на зовсім неаскетичних авто"
Ага, давайте еще статью напишите кто из священнослужителей на какой машине ездит.
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:43 ___СМИтт
Хорошо что хоть работать начали уже, а то с этими коалициями глаза рябит от цветов, которые журналисты УП тут смешивают.
IP: 194.116.163.---
25.05.06 16:34 ___zamok
Какой чудесный день,
Какой чудесный пень,
Какой чудесный я
и песенка моя
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:32 ___Аццкий
А БЮТовцы в белом довольно сильно среди всех выделяются, прямо как куклусклан :)
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:31 ___wowka
ОбоСреватель
Согласен, всю власть президенту, тогда они будут знать как коалиции по три месяца создавать и так и не создать.
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:29 ___ОбоСреватель
to Rezon
"Президенту нужно брать все в свои руки и вместе с бизнесом спасать Украину."
Если бы не эта реформа... Ух тогда бы они подругому запели.
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:26 ___Flare
gloom
"Останнє явно засмутило Віктора Януковича, який виступив як з критикою рішення Верховної Ради, так і виступу президента."
А Януковичу покритиковать президента.
IP: 195.248.163.---
25.05.06 16:26 ___Иголка
Campecino
А нам остается как всегда роль статистов-стройными рядами на выборах носить бюллетни

100%))
IP: 81.31.42.---
25.05.06 16:23 ___Rezon
Шокирующее зрелище - первое заседание Верховного Совета Украины. Эти горе-депутаты так и остались на биркадах. Коммунисты все еще с 1917 года не вернулись, Тимошенко компанию Луи де Витон рекламирует 129-ю спинами и не постыдилась фракцию назвати своим именем, да еще и самой ее возглавить - нарцисизм в квадрете - Фрейд в могиле переворачивается.Радикалы от "Нашей Украины" засели в засаде украинского языка и валят страну. Президенту нужно брать все в свои руки и вместе с бизнесом спасать Украину.
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:22 ___gloom
"Депутати фракції КПУ та Регіонів намагалися заблокувати трибуну, але головуючий на засіданні Іван Бокий все ж поставив питання на голосування."
А комнистов хлебом не корми - дай что-то заблокировать :)
IP: 213.159.251.---
25.05.06 16:17 ___Campecino
да все рни там одинаковые,что оранжевые что бело-голубые,за редчайшим исключением.все пришли в Раду как в большую корпорацию бабки заколачивать.А нам остается как всегда роль статистов-стройными рядами на выборах носить бюллетни
IP: 194.106.208.---
25.05.06 16:01 ___Корт
Лёлик

Юле всё равно какого цвета пиар - чёрного или белого. Она ничем и никем не брезгует.
IP: 195.234.220.---
25.05.06 15:59 ___VNC
А мені не зрозуміло, чого робота починається з двохнедільної відпустки. Причому абсолютно не зрозуміло. А чого не на місяць без одного дня?
Ще трохи такої дурості і я почну підтримувати регіони.
IP: 194.106.208.---
25.05.06 15:58 ___Лёлик