|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 212.109.60.--- 27.09.06 15:27
___Стоїк
Народ, знову почались побори на благодійність, медицину і др. Особливо нагліють " помічники Мороза". Ведуть себе по-хамські. Що ж далі буде? Що робити?
IP: 85.202.172.--- 23.09.06 23:35
___ВАЛЯ
Для NELLI. Я уже год читаю Ваши посты и все они (какая бы тема ни была) сводятся к тому, чтобы крайней сделать Юльку. Вот никак не могу понять, Вы здесь для чего? Для того, чтобы обгадить Тимошенко? Я понимаю, что каждый имеет право на точку зрения, но у Вас это уже параноя. Если кто-то не согласен - отследите посты этой NELLI. Яростная защитница президента и лютый враг Тимошенко. За что? Что конкретно Вам она сделала? Поделитесь.
IP: 194.44.120.--- 23.09.06 01:04
___cvacho
Так надо зделать просто:
Продать подставного депутата (надёжного человека) и таким образом добыть доказательную базу. И раскрутить дело. IP: 217.25.161.--- 22.09.06 14:53
___Merlin
Полностью поддерживаю Kassandraz в характеристике Ляшка. Разве что не знал про мальчиков, но дело с ним имел. Впечатление не из приятнейших. А насчет кассеты, есть информация (проверенная), что запись у БЮТа была и сделали ее знакомые Турчинова, коллеги по его прошлому месту работы. БЮТу не нужен скандал с Турчиновым потому как реально кассеты ничего не стоят (мало ли кто что мог сказать про Холодного), а вот кроме удара по Морозу, они нанесут удар по Бюту, мол партия прослушивает политиков.
IP: 85.202.250.--- 22.09.06 14:03
___alkiev
Пофигисту и прочим Юлефилам:
очень хорошо, что большое кол-во людей, сравнивая комменты сторонников различных политсил могут делать выводы "кто есть who :) - ибо дурь каждого хорошо видна ... А как я уже говорил, процентов 5-7% юлиного присутствия в политтусе есть благо для Неньки - например, когда она "викривала" увеличение расходов на аппарат кабмина хотелась воскликнуть, подражая А.С.П. "ай да Юлька, ай да ... молодец ;))) IP: 85.202.250.--- 22.09.06 13:55
___alkiev
@За словами Тимошенко, влада Януковича протримається не більше двох місяців, ....
"Срібні кулі цих перевертнів просто знищують, тому ми створюємо опозиційне об'єднання "срібна куля", - сказала вона.@ - разве это не бред, разве не балабольство? Психика Юли пошла вразнос .... Даже на слове ловить ее бесполезно - если 1-го декабря спросить ее, где обещанная отставка Януковича, она найдет десятки причин в оправдание. IP: 212.26.130.--- 22.09.06 13:00
___Стен1
Советские палачи тоже часто говорили: "А вы покажите документы!". Ну, конечно, факт предательства налицо и морально-политические издержки для Мороза и СПУ очевидны. Всё это нужно было густо смазать подкупом, тем более, что у Мороза - протестный электорат, а другой, тупой, уже занят ПРУ. Остаётся для него и фракции роскошная коррупционная пенсия. Надо обществу проследить за денежными тратами сторонников социализма
сайт "Свет и тени" www.svetiteni.org.ua IP: 194.44.105.--- 22.09.06 11:35
___Kassandraz
найстрашніше,що цього невігласа,людину без моралі,принципів,позиції й національної належності багато хто сприймає, як чесного борця з мафією,корупцією,свободою.Нічого спільного.левко Л мав би подати досуду за образу,або хоча б ляпаса. як мерзеннику.Ляшко вимагає гроші навіть з журналістів за публікації,інтригує,цинічно бреше.Що він опин6ився в Юлі (після того,як мочив її),не дивно, там йому й місце.Не симпатизую Лукаш,але хай би в суді покарала цього голубого негідника й швондера
IP: 194.44.105.--- 22.09.06 11:30
___Kassandraz
Ляшко-ганебне явище в укржурналістиці.Трудову дія-ть розпочинав,гвалтуюючи в черговчастні міліції хлопчиків,за що його звідти прогнали.Приїхав до Києва,вміло,без належної освіти,прописки пристосувався до газетярства,гендлюючи совістю. Головне кредо-брудні провокації,на яких заробляє.Кому тільки не продавався й кого не мочив,скільком зрадив?-за це 150 м квартира в Пасажі,б-рі Лесі Українки,60 соток в Козині,відпочинок на островах,авто й місце в списку Юлі.Людина,яка викликає огиду
IP: 81.31.42.--- 22.09.06 10:29
___Пофигист
alkiev, що ж ти рота ніяк закрити не можеш? Не наговорився ще? Вже всі сплять, а в тебе словесний понос. Шо ты втюхиваешь нам тут свою срань? Шо, нанайцы наняли? Помоги им обтираться лучше. Это им теперь требуется каждый день, Янык обеспечит. Ты еще не понял, что нанайцев возненавидели именно за вонючую болтовню? Не подливай масла в огонь, их и так никто не любит. А то именно твоя пропаганда больше смахивает на геббельсовскую. Ага, привет ромке бессмертному.
IP: 194.146.142.--- 22.09.06 10:13
___лв
Яка різниця, чи підкупом Мороза були мільйони, чи лише крісло спікера. Головне, що він нарешті відкрив свою "гнусную сущность". Ніс здав Росії Батурин, Мороз - майбутнє України.
IP: 85.202.250.--- 22.09.06 01:58
___alkiev
"А сама Юлія Тимошенко сказала пізніше журналістам, що касету не слухала, але не сумнівається у підкупі соціалістів з боку Партії регіонів." - ;))))))))))))))))))))))))))0
Я еще помню, как в советские времена правильные рабочие и колхозницы говорили на партсобраниях "я сам не читал книгу/не смотрел фильм (Солженицына, Бродского и т.п.), но осуждаю!" (если б читал, то тоже как бы отщепенец :) - но осудить надо было ;) - так и Юля не знает кого еще укусить - НУ? ПР? СПУ :)))))))))))))) IP: 85.202.250.--- 22.09.06 01:52
___alkiev
А вообще Юля чисто Геббельс - чем нелепей ложь, тем ей скорее поверят массы.
Повторюсь, 90% того, что она говорит надо воспринимать с точностью до наоборот. Например, она говорит "мы не будем товаришами на зарплате у ПР" и тут же, через неделю пытается протолкнуть закон как-бы об оппозиции, в котором т.н. "теневые министры" приравниваються в смысле благ, зарплат и привилегий (вплоть до врачей и водителей) к министрам действующим. Господи, избави Неньку от Лукавой!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 85.202.250.--- 22.09.06 01:48
___alkiev
Какие вы все наивные ;) - всерьез обсуждают балабольство Юли и ее "команды" !?
У нее 90% всех заявлений - лабуда!!! Начиная с разоблачительной серии относительно НУ год назад Бродского, Зинченко, кто-то еще вроде был... Сейчас Ляшко озвучил ее подсознание ;) Через месяц еще кого-то найдет ... - Юля, что чужой манипулирует соратниками, заставляя тех озвучивать свои бредовые мысли :))) IP: 85.202.96.--- 21.09.06 22:10
___skruglikov
Віктор_Ющенко
Не хочу выглядеть глупо, но зачем себя называть "Віктор_Ющенко"? IP: 85.202.247.--- 21.09.06 19:42
___сотрудник
Двое
- Как зовут собаку Мороза? - Александр Александрович. Сука - она и есть сука. IP: 85.202.185.--- 21.09.06 19:39
___СТЫД
Віктор_Ющенко.
Необходимо для них создать благоприятную законодательную среду, пусть даже не совсем популярными методами. Возможно, еще шанс есть? IP: 85.202.185.--- 21.09.06 19:35
___СТЫД
Віктор_ющенко.
На мой взгляд, будь у нас Европейское правовое поле, наша «политическая элита» была бы совершенно другой. В стране, где отсутствует правовое поле, к власти рвутся с целью обогащение и безнаказанно обогащаются. Прояви Вы с силовиками в этом вопросе законность или/и строгость в начале 2005 года, ростки демократии были бы уже хорошо видны. На мой взгляд, демократия, свобода слова не цель, а лишь средство. И для того, что бы эти нежные средства срабатывали, необходимо для них с IP: 195.80.231.--- 21.09.06 17:16
___Віктор_Ющенко
Стыд
Згоден з Вами. Те, що відбувається в країні - сором, який підтверджує безвітповідальність та неспроможність українського політикуму жити в Європейському правовому полі. Гасло "Вся влада Радам" в черговий раз себе дискредитувало. IP: 195.80.231.--- 21.09.06 17:07
___antony
2 мори_мо
не хочу сказать ничего плохого, но такие мухи как Ляшко не ошибаются и летят куда надо IP: 195.184.199.--- 21.09.06 16:40
___Пирамидон
Да, подставили ЙУЛЯ свово нардепа
Так ему дурню и треба IP: 213.133.160.--- 21.09.06 16:37
___Мори_мо
Ну и окружила Юлька себя "достойными" :))
IP: 213.133.160.--- 21.09.06 16:34
___Корок
Станко
/Бабки звісно до кишені - а роботу ж треба показати./ Хіба це "робота"? за таку "роботу" ще з нього треба гроші брати. Позорисько! IP: 195.78.58.--- 21.09.06 16:30
___Станко
Пан Ляшко - відомий прохіндєй... він до речі і з Кучмою "боровся" такими ж тупими і нелодугими методами. парніша просто на цьому заробляв бабки. Йому дають певну суму на яку він має організувати скандальчик. Бабки звісно до кишені - а роботу ж треба показати. От він і викидає фокуси на зразок останнього. Він весь час був тупим прохіндєєм, але видать бабок накопив - та й заплатив комусь у БЮТ щоб взяли у список. Аби ще вся Україна знала, що воно вичворяє у Чернігівській облраді!!! Ото цирк!
IP: 195.72.145.--- 21.09.06 16:22
___PID
2Ол Требя дивитися в корінь проблеми.. корінь в тому що існує 2 зовнішньополітинчі напрями, один бути сторонником антиросійського напряму, другий- мінімум нейтралітет, то є питання НАТО, енергоносій ітд, мовне питання вважаю спекуляцією на тлі інших. Мороз прихильник другого напряму, ПР також тільки в грубшій формі, НУ+всі праві звичайно навпаки, як наслідок жорстка боротьба починаючи від невдачі з оранж. коаліціею - закінчуючи триденним підписанням універсалу
IP: 212.1.104.--- 21.09.06 16:00
___Іронія
А ми ще чогось очікуємо від "народних" обранців, коли воно навіть елементарну провокацію так бездарно провалило. Крім того - це вже жалюгідний плагіат.
От з Мельниченком провокація зроблено більш добротно, хоча білі нитки і там так і стирчать, інакше давно б ці плівки були передані слідству. Хтось уже писав на цьому форумі, що вони всіх нас за ідіотів мають. І не тільки Ляшко з БЮТом. IP: 213.133.160.--- 21.09.06 15:55
___Мори_мо
2olegko
Вряд ли это дискредитирует БЮТ, уже все привыкли к ихним тупым выходкам)) IP: 85.202.185.--- 21.09.06 15:50
___ЕРЕТИК
АВТОР.
Морозу уготовлена роль мудрого жреца, Януковичу кормильца- фараона, Тимошенко защитника измученного народа, нам необходимо определиться с нашим мучителем и ролью Президента. IP: 195.137.196.--- 21.09.06 15:45
___olegko
Не розумію Ляшка - або він настільки тупий, що вирішив заробити собі дивідентів на дешевому скандалі, або він виконує замовлення по дискредитації БЮТ, що ймовірніше.
Я б на місці Юлі вигнав би того Ляшка з партії. IP: 85.202.185.--- 21.09.06 15:32
___СТЫД
Віктор_Ющенко.
Трудно с Вами не согласиться, перед Богом и Законом действительно, Все должны быть равны. А как, на Ваш взгляд, объясняется ситуация у нас? IP: 195.80.231.--- 21.09.06 15:02
___Віктор_Ющенко
Переконаний,
перш ніж впроваджувати Конституційну реформу, необхідно скасувати інститут депутатської недоторканості, як за це голосували на останньому референдумі громадяни України. Кожна людина, незалежно від її соціального або політичного статусу, повинна бути рівною та відповідальною перед Законом України. IP: 195.80.231.--- 21.09.06 14:46
___antony
Ведь КучмО это такое убожество, которое сейчас нас может забавлят своими кулинарными рецептами (посмотрите на эту рожу выше, это был наш ПРЕЗИК).
Ничего, скоро и Витя будет в гостях у Бурды рассказывать, как он в сухой закон, в бытность завгаром, из тормозной жидкости да из уксуса извлекал пойло с помощью морозилки. А также будет рассказывать, как правильно чифир заваривать и жарить курицу на спичках. Ведь кучмо уже выглядит, как какой-то трагифарс. Всему свое время! IP: 85.202.32.--- 21.09.06 14:45
___ЛюблюУкраїну
Звинувати ПР у чомусь досить складно – час вже це показав. Але якщо все це відомо, чому ж тоді обвинувачу треба поводитися при цьому так безглуздо?
IP: 195.64.254.--- 21.09.06 14:45
___Oless
Був моральним політиком, став моральним уродом :)
IP: 85.202.32.--- 21.09.06 14:44
___Нупси
БЮТ и ПР - одного поля ягоды. Не исключено, что они там во время судового процесса друга друга «напокупали» так, что уже сами запутались.
IP: 85.202.32.--- 21.09.06 14:44
___ЛюблюУкраїну
Беззубість БЮТівця Ляшка незрозуміла і наводить на деякі сумніви стосовно запису взагалі..
IP: 85.202.32.--- 21.09.06 14:43
___ЛюблюУкраїну
Дима без вогня не буває... але те, що навколо регіоналів крутиться багато вчинків протизаконного характеру – то це насправді беззаперечний факт.
IP: 193.110.188.--- 21.09.06 14:39
___КАДЕТ
to PID: Не пересмикуй. Ти розумієш кого я так називаю. Які в хєра права?!?! Шо ти мелеш? Права розкрадати країну їм ніхто не давав. Право розставляти на пости керівників по всій країні колишніх донєцкіх шоферюг їм тоже ніхто не давав! Право дурити народ обіцянками, не відповідати за свої слова, жити шикарно за кошт громади ???? Ти що, хворий????
IP: 195.80.231.--- 21.09.06 14:37
___antony
2pid
Да Мороз начал бороться с кучмизом раньше, чем вы говорите. Ведь на выборы "Кучма2" было брошено все, как говаривал Левенец, чтобы разыграть "Красный реванш" и Мороз НЕ_ДАЙ_БОГ, чтобы не вышел во второй тур. Поэтому и кричали как в россии "Голосуй или проиграешь, вспомни Афган, ГУЛАГ и т.д". А 2 тур был "посмеется каждый победим вместе" Ведь плюгавый бледно смотрелся бы даже на фоне Мороза, а в сравнении с Симоненко - отец нации, харизматичный лидер. Во как оно было, вспомните!!! IP: 193.110.188.--- 21.09.06 14:36
___КАДЕТ
PID: "....Шкода що так мало співвітчизників в дійсності зрозуміло ті кроки О.Мороза які йому ДОВЕЛОСЬ зробити за для усунення тих ганебних подій що спричинилися б в майбутньому..."
Не розумію. Яких подій? як можна усунути те що не відбулося? Радісно, що так багато співвітчизників знають тепер іуду в обличчя. Социки поховали себе самі. СПУ - - використаний презерватив, не більше. І нічого щоки дути. Просто бруд. Об таких навіть ноги витерти і то шкода. IP: 213.227.210.--- 21.09.06 14:35
___Арій
Та й не має значення чи підкупили Іуду грошима, чи посадою.
Факт зради від того не зникає. IP: 195.72.145.--- 21.09.06 14:35
___PID
"комуняцько-кадебіське бидло " , доречі так ти називаеш таких самих українців що й ти сам, вони мають таків ж права у своїх переконаннях що й ти (а може і більші враховуючи що саме за ради промисловості живуть такі оранжеві області як тернопіль, фрінківськ, вінниці, ітд) ..
З вчинком мороза чи без коаліція ПР+НУ відбулася б .. інакше і бути не моголо .. сценарій був простиій .. IP: 213.227.210.--- 21.09.06 14:34
___Арій
Блін, там що ідіоти самі??!!!
"Порвана касета", мля!!! Ніхто з них не знає, що можна елементарно скотчем склеїти?!! Уроди!!! Ляшко теж -"красавєц". Дій рішуче або вибачся!!! IP: 193.110.188.--- 21.09.06 14:31
___КАДЕТ
Іноді дивує бажання наших громадян вводити себе САМОСТІЙНО в оману.
Дійсно, скільки можна про Мороза та його вчинок. Продався. Якщо не за гроші -то за посаду, можливості, т.п. Давайте не будемо наївними. Інтереси народу всім хто під куполом, включаючи Презика і все те комуняцько-кадебіське бидло - не цікаві. Ага. Мороз ночами не спав, все думав, як же оце заради мене (чи там ще кого) встругнути таку штуку )) Якби він почав злигатися з неповнолітніми - і тоді б його виправдовували. От народ! IP: 195.72.145.--- 21.09.06 14:22
___PID
акцій Україна без Кучми ітд .... ще хочу додати що коли О.Мороз починав ту боротьбу, то як оранжевий табір в основній своїй масі так і ПР називала п.Кучму "ТАТОМ" чи "Батьком " .. а сьогодні вони такі різні в своїх переконаннях.
Звертаюся до О.Мороза, або якщо його соратники читають цей форум- Дайте самі розяснення вашого вчинку тут.. і давайте закінчимо цю тему, бо окрім спекуляцій Ваших ворогів вона до добра України не веде IP: 80.78.39.--- 21.09.06 14:18
___z77
Наталья 21.09.06 13:59
СПУ отдала свои голоса "ЗА". ---- А ведь, до этого представитель СПУ объявил с трибуны, что фракция не поддерживает лроект и будет голосовать за его возвращение. Но "что-то"менилось и проголосовали "за" как нужно. И КПУ тоже "за" Еще раз повторюсь, если бы такой проект представил Е. или, тем более Т., то визгу от комунистов-борцов за светлое наше будущее было бы... IP: 195.72.145.--- 21.09.06 14:17
___PID
Шкода що так мало співвітчизників в дійсності зрозуміло ті кроки О.Мороза які йому ДОВЕЛОСЬ зробити за для усунення тих ганебних подій що спричинилися б в майбутньому. О.О.Мороз мабуть один з самих досвідчених політиків, шкода що зараз все стало з ніг на голову і сьогодні люди не памятають що те оранжеве що вони мають сьогодні - це є всього навсього наслідок тієї боротьби яку почав саме О.Мороз дуже багато часу давно, в період касетного скандалу, акцій Україна без Кучми ітд
IP: 195.80.231.--- 21.09.06 14:07
___antony
Где-то загорелся сарай, как выснилось - сарай принадлежал представителю партии опонента, а в сарае пожарники одноружили анонимные листовки, сливающие бедную ЮЛЮ.
Заезженная пластинка. Очень по Золотаревски. Дорогая для нашей страны ЮВТ (уж слишком дорого вы обходитесь нам, пересичным гражданам), может хватит нас за быдло держать со своим професссором психологии. Эта кассета - очередное фуфло, которое пытаются продать электорату. IP: 195.80.231.--- 21.09.06 14:00
___antony
БА,
да тут тоже вчера в 20:39 за меня расписались. Но к тем словам, вроде как моим, я тоже присоединяюсь. Они думают, что биомассы схавают все. как говорилось в старом фильме "В любой провокации страдает тот, на кого льют помои (правда это или ложь). Ведь в конечном итоге, отмываться ему." Слышали уже о корупции Порошенко, заявах Зинченко, Тимошенко, Томенко - это очень по БЮТовски. Но факты никак не подтвердятся, аж страшно! Нужно снимать недоторканность и отвечать за базар! IP: 195.248.186.--- 21.09.06 13:59
___Наталья
Вот сегоднешняя зарисовка из парламента.В выступлениях от фракций проект бюджета поддержала только ПР,остальные остро критиковали.Перед голосованием Мороз обЪяснил с трибуны,что КМ пообещал совместно поработать с замечаниями груп-представителей от партий, и СПУ отдала свои голоса "ЗА". Интересно было бы послушать правдолюба Цушка,как он дальше будет по-молдавскоцыгански выкручиваться. 249 голосов при 2-х от НУ и 10 от БЮТ. Вот так.
|
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |