|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 77.123.120.--- 28.05.09 14:36
___Glyba
Цікаво, чому виконавча влада коментує дії законодавчої?
IP: 195.64.235.--- 05.01.07 02:47
___Вишиванка
qwadeg
Щодо Ющенка, то я вважаю, що він робить все, що можна зробити в даній ситуації. Кого б ви запропонували на посаду міністра освіти? Svyatoslav То за вас дійсно можна порадіти. От тільки "усе це можуть мати практично усі молоді українці" - теза суперечлива. Бо скільки у нас є в Україні посад замдиректора? Невже вистачить на всю молодь?)) Та й рівень життя поляків у п*ять разів вищий за український. Ви можете поїхати навчатися до Польщі, а поляки мають вибір навчальних закладів майже по всій Європі....різниця є? IP: 193.193.195.--- 04.01.07 21:54
___кро
Якщо молоді наплювати на долю наших олігархів, то справедливо і те, що олігархам наплювати на долю молоді.
Не треба питати, що олігархи винні тобі! Спершу запитай, що доброго ти зробив для олігархів! IP: 193.17.217.--- 04.01.07 13:48
___Svyatoslav
Працюю в комерційній установі, при хорошому підході до справи за два-три роки можу отримати посаду замдиректора з середньопольською зарплатою (це не німецька, але мені вистачить). За минулий рік двічі був в ЄС. Два тижні спілкувався з європейцями. При бажанні можу поїхати навчатися до тієї ж Польші. Більше того - усе це можуть мати практично усі молоді українці. Якщо не мають - лише їх проблеми. А все звалювати на систему і державу це найпростіше. Хоча змінювати її потрібно.
IP: 194.44.195.--- 04.01.07 11:03
___Осмомисл
Молодь, це: освіта- уряд і президент власними призначеннями показує, що йому наплювати на вашу освіту! це ідеї- Майдан їх чітко виклав - як втілив президент -краще промовчати. це- майбутнє- тобто самореалізація. У вас є вона? Хіба що ви мріяли бути штукатуром-мулярем на приватних будівлях... Вся промисловість хоче тільки дибілів, що вміють крутити викрутками, але не вкладати у інженерів , дизайнерів (приклад такого підходу АВТОЗАЗ). Але Молодь- це сила, яка може все це змінити. вставайте!
IP: 195.46.37.--- 04.01.07 09:49
___qwadeg
2 Вишиванка 04.01.07 01:58
5 балів, Ваше резюме сподобалось більше ніж вся стаття загалом ;) по факту не країна, а болото - чіткої програми виходу з якого (або натяку на неї) я до сих пір нечув; театр абсурду - величезна Україна, в лиці "сліпого поводиря" ющенко, просить про сприяння інтеграції до світової спільноти мікроскопічну циганську країну Румунію !! відчуваю незабаром аналогічно будемо просити Молдову, Грузію . . . IP: 195.64.235.--- 04.01.07 01:58
___Вишиванка
Svyatoslav
Я щиро радію за вас.)) Якщо, звісно, на те є вагома причина. Основною бідою розколу між людьми в Україні є те, що Європи більшість з нас поки що і "не нюхали". Якби кожен мав можливість пожити нормальним життям (я не кажу вже про високий рівень європейського життя), то були б у нас інші орієнтири. Головне для молоді у Європі - це навіть не те, що можна повністю розпланувати власну самореалізацію....і навіть не те, що можна не боятися за свою старість "реалізуючись" та експериментуючи направо і наліво... Головним є те, що вже з народження можна відчувати себе повноправною людиною, хазяїном власного життя; мати почуття власної гідності, по якому не гарцюють роботодавці елітним взуттям вартістю у стократний розмір вашої заробітної платні. То ясно, що було б краще, якби звідси виїжджали саме ті, хто красть і бере хабарі. Але чого б вони кудись їхали, коли у нас створені найкращі умови саме для таких видів діяльності?)) IP: 195.64.235.--- 04.01.07 01:40
___Вишиванка
Uki17
По-перше, я не старий(а).)) По-друге, я не песиміст. По-третє, таке "бла-бла-бла" як у вас вигідне тільки для тих, хто хоче мати собі молодих "баранів-рабів". Які були б щасливі гнути спину на місцевих князьків заробляючи собі копійки "аби вистачило на життя". Про самореалізацію молоді в Україні наразі годі й мріяти. Особливо патріотичної та розумної молоді, особливо україномовної. IP: 194.44.98.--- 03.01.07 17:17
___Svyatoslav
Взагалі то в нас мова йшла про найманих працівників, не варто перепригувати з теми на тему.
IP: 193.193.195.--- 03.01.07 15:43
___кро
Дешева робоча сила. Дешеві ресурси на кштлат Криворіжсталі.
До речі, те, що для "них" дешево, те для наших "найкрутіших" задорого. Бо індус Міттал може заводу дати раду на 5 мільярдів, а донецькі розумники із цього ж заводу більш ніж півтора мільярди вичавити не зможуть. Ось вам і показник рівня спеціалыстів - Міттал проти Ахмєтова. А ахметівці ж у нас реально найкращі. Усі інші ще гірші. IP: 81.31.42.--- 03.01.07 15:23
___Паханыч3
sam_sobi 03.01.07 13:19
Паханіч, это Англия, там из этих 5000 тебе хорошо если 500 останется на жизнь. Сам_соби, а можно калькуляцию? У меня больше 3к никак не получается... 2к квартира ( в центре) 1фунт билет в метро - итого 60фунтов в мес - ну 150евро макс. А куда остальные?????????? Или на жизнь - это токо кино и девочки? IP: 193.239.217.--- 03.01.07 15:12
___stp
Причиною, чому західні бізнесмени (менеджери) сюди їдуть, є дешева робоча сила, яку можна поексплуатувати. Ніякі науковці, чи лікарі, ніхто з хайтеку сюди працювати не приїде, вони навпаки виїжджають.
IP: 193.17.217.--- 03.01.07 15:01
___Svyatoslav
З одного боку все правильно - спеціалістів хороших мало. З іншого - це дає можливість молодим людям займати хороші посади, отримувати нормальні зарплати і т.д.
IP: 193.193.195.--- 03.01.07 14:50
___кро
2 Svyatoslav 2
"як пояснити те що в Україну сьогодні їдуть працювати спеціалісти європейського рівня" Причина дуже проста. Із нашими дуже легко конкурувати. Бо у нас замало "спеціалістів європейського рівня" і дуже багато (вимушених) патріотиів. До Індії чи Африки nt; ъздили спецыалысти та щось там будували. IP: 193.193.195.--- 03.01.07 14:44
___кро
2 Svyatoslav
У пересічному випадку працювати треба там, де Ви можете бути кращім чи/та заробляти більше. Хтось сказав. що патріотизм штука добра, якщо тільки його не висловлюють люди, які за межами своєї місцини (України чи Вінниці) не могли б бути конкурентоспроможними. IP: 193.17.217.--- 03.01.07 14:17
___Svyatoslav
І ще запитання: як пояснити те що в Україну сьогодні їдуть працювати спеціалісти європейського рівня, при чому в різних сферах, починаючи спортом закінчуючи бізнесом.
IP: 193.17.217.--- 03.01.07 14:10
___Svyatoslav
2 кро
Логіка у Вас залізна, нічого не скажу. Хочу тільки уточнити. А якщо я працівник Вінницького рівня, то мені працювати в Вінниці, чи їхати в Краків, Дрезден чи Санта Барбару? IP: 193.193.195.--- 03.01.07 13:57
___кро
2 Svyatoslav
Якщо Ви працівник чи підприємець європейського рівня, то Вам краще працювати у Європі. Якщо ж Ви працівник чи підприємець Вінницького чи Київського рівня, то краще бути першим у Вінниці ніж останнім у Парижі. IP: 193.17.217.--- 03.01.07 13:45
___Svyatoslav
Та ніхто не сперечається що в Німеччині, США, Канаді тощо рівень життя кращий і можливості більші. Я про те хотів сказати, що і в Україні є можливості чесно забезпечити собі нормальний рівень життя. А ще, про те що ми маємо робити цю країну кращою, в т.ч. для себе, і своїх близьких. Ніхто не каже що тут легко, але можливості є. Потрібно їх використовувати. А податківці, пожежники тощо все знаю, але це система яку ми самі і підтримуєм, хіба ні? Хочете - їдьте, це ваш вибір, мій вибір інший.
IP: 193.193.195.--- 03.01.07 13:21
___кро
Україна, Росія. Європа, Канада - це все назви знарядь для побудови доброго життя.
Для українця найбільш доступним знаряддям є Україна. Але, якщо це недолуге знаряддя не дозволяє досягти мети, то чому б не використати інше знаряддя на кштлат Канади чи Європи? IP: 193.151.57.--- 03.01.07 13:20
___artist
Втішає оптимізм Святослава та його однодумців. Проте...
Мій добрий приятель, лікар "з руками та головою", понад 10 літ тому виїхав в Канаду. Не маючи "дяді", не знаючи англійської пройшов шлях від нічного посудомийника до власника клініки! Чого вартувало лише здати екзамени (наш диплом там ніщо)! Сусід же в Києві (молодий) не зміг утримувати свій кабінет через постійні підвищення аренди, наїзди податківців і т.п. Це реальність. Звичайно, я не хочу, аби мої діти кудись їхали, але як тут жити? IP: 217.198.142.--- 03.01.07 13:19
___sam_sobi
Паханіч, это Англия, там из этих 5000 тебе хорошо если 500 останется на жизнь.
IP: 81.31.42.--- 03.01.07 13:10
___Паханыч3
Вам Святослав посмотреть бы на уровень жизни в ЕС, если зайти ни их работодательные сайты то 5к евро.мес для МОЛОДОГО спеца это предложение "среднее" - поделитесь со мной сколько Вам нужно времени чтоб дорасти до такой з/п ну хотя бы в Киеве ( речь идет об ИТ специалисте с 3-4х летним стажем)? BTW авто/квартира/ 48"телек - у них дешевле. На улицах у них громко матом не ругаются и ремонт по 10-15 лет своими руками там никто не делает...
например сайт: www.jobserve.com IP: 212.90.163.--- 03.01.07 11:49
___читателль
приєднуюсь до респектів святославові. нас таки не мало :)
IP: 217.196.160.--- 03.01.07 10:44
___Uki17
Порівнюю пости Вишиванки і Святослава. Песиміст і Оптиміст, старий(а) і молодиий. Ось де заховалося головне.
Вишиванка - "Молодь мала велику надію..."швидше виїхати закордон", "розумний вгору не піде, розумний гору обійде"немає сенсу ні вчитися, ні бути професіоналом" бла-бла-бла... З такими настроями куди б ти не виїхав все життя будеш нарікати на державу, москалів-америкосів, на всіх - тільки не на себе. Темному всюди морок Святославу - респект. "Чому я маю звідси їхати?" Оце справжня молодь! IP: 193.17.217.--- 03.01.07 10:04
___Svyatoslav
Вишиванко, оце твоє "не гаїть часу" одна із найбільших дурниць. Мені 26, здобув освіту в Україні, маю тут нормальну роботу і все що потрібно. Не маю крутих дядь/тьоть, усе здобув своєю працею. Бачу хороші можливості для професійного росту і т.д. Чому я маю звідси їхати? І чи стане тут краще якщо такі як я виїдуть? Навпаки, звідси нехай виїдуть ті хто звик не заробляти, а красти, питання вирішувати за хабарі... А ще краще не виїде, а сяде. Я для цього докладатиму максимум зусиль, і вас закликаю.
IP: 195.64.235.--- 03.01.07 03:54
___Вишиванка
А сьогоднішніх "верхів" влаштовують "залишки" молоді, які не такі розумні і не такі активні. Своїх дітей вони теж повідправляли, хто куди міг (хто був здатен вчити мови)).
Щодо агресивності і аморальності, то суспільство в Україні зараз на такому рівні, коли навіть ниці потреби задовольняються незадовільно, тож нічого дивного. Зараз таке становище, що немає сенсу ні вчитися, ні бути професіоналом, ні бути розумним - не це зараз цінується в Україні. Що зміниться від того, що ми тут патякатемо? IP: 195.64.235.--- 03.01.07 03:41
___Вишиванка
А про що тут говорити?
В статті все і так уже написано. Молодь мала велику надію під час Помаранчевої революції, а зараз кожен розуміє, що власного життя вистачить швидше виїхати закордон, ніж добитися якихось змін всередині країни. Талановита і розумна молодь не гаїть часу на пробивання лобом залізобетонної стіни. ("розумний вгору не піде, розумний гору обійде.")) IP: 194.44.134.--- 03.01.07 00:00
___Ihor_b
Молодіжна проблема існує так само, як і багато інших проблем. Але кожен має відповідати перш за все за себе: батьки повинні виховувати своїх дітей, а не сподіватися, що це хтось зробить за них. Але легше кивнути на когось...
Але з іншого боку часом неможливо боротися з середовищем. Тут вже стає помітною роль інших чинників: школи, церкви та й зрештою уряду. Але уряду не до того: вони вирішують свої проблеми, а не проблеми суспільства. Тим більше такий, як Табачник. IP: 217.196.160.--- 02.01.07 21:25
___Uki17
Молодіжної проблеми не існує. Є окремі питання і їх треба вирішувати в контексті загальних проблем суспільства. А говорити про якісь пільги, підвищену уваги, першочерговий доступ - це рудименти совєтсько-комсомольського галузевого підходу, на якому жирували функціонери (а тепер пробують грантоїди).
У молоді за визначенням є величезні переваги - здоров я, сила, оптимізм і весь світ під ногами. І ще - всі життєві події - попереду, а не в минулому. Держава тут ні при чому, це безжальний монстр. IP: 212.58.181.--- 02.01.07 20:24
___Chubaka
Елвін, раськажі вірш!
IP: 85.202.181.--- 02.01.07 20:04
___ФАРС
ЕЛВИН.
В глухой Азии Туркменбаши и в Тамбовском лесу ваши правила приемлемы. Но в нормальной стране детки это ее граждане и страна должна о них заботиться, обеспечивая надлежащий уровень воспитания, образования и жизнеобеспечения. Жаль, что у нас глухая Украина Ющенко и Елвинов и как следствие - беспризорные и высокая детская смертность. IP: 80.91.161.--- 02.01.07 18:13
___Serg2
2 ЕЛВИН, интересно, а у тебя дети есть?
IP: 82.193.96.--- 02.01.07 17:58
___ЕЛВИН
За молодых должны побеспокоится их родители,а не перекладывать это на плечи..когото.. Потом они будут иметь моральное право требовать конпенсацию.Туркменбаши даже пенсии упразднил..Дети должны содержать своих престарелых родителей.
IP: 85.202.181.--- 02.01.07 17:44
___КУРАЖ
ИРИНА ЖДАНОВА.
Как видим, интереса к молодежи не проявляет не только власть, но и сам народ. Вот интересно к чему же нация проявляет интерес кроме Сала, Горилки и Бабок? IP: 195.160.234.--- 02.01.07 16:46
___RZvarych
http://majorb.com.ua
|
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |