Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

11.05.08 10:48 ___neznajka2
Треба була уважно дивитися кац... російське ТБ. У витупах висоооких осіб не пролунало слово "радянський", "совєтський". Склалося враження, що одні кацапи здобули перемогу, а мій батько так ... з боку препьоку воював на ленінградському фронті. Хто там, що шифрує
ще треба дійсно зрозуміти. Так звана Росія вже і перемогу зарахувала до своїх заслуг....
А перемогли наші батьки і діди, радянський народ....
10.05.08 23:30 ___krabat
10.05.08 22:30 ___Кобыжча
"...нам будут внушать что в ВОВ победили УПА с янками и черчилями , а "совьеты" ваабще не при чем..."

Черєз два года Вам будут внушать что пєрвим в Бєрлін вошол танковий батальйон полковніка Моше-Даяна...ой ізвінітє лєтінанти Турчінова...
10.05.08 23:25 ___krabat
10.05.08 23:07 ___Хеппи-энд
"А кто же все - таки победил возле города Штольберга. Тактическая группа или усиленная союзниками стрелковая рота…"

Вони ссукі так зашифрувалися,шо два дні шукав місце расположенія - фіг найшов...Але це муйня...От осінню в Н.Петрівцях - ета да!... Т-34 як пиз..ане!... всі зрітєльські "паркєтніки" як завиють!Даже два самальота нас бомбили...Зрітєлі мало не повсиралися...А поле боя весною мєсний сільсовєт продав під котеджі...Отакато пабєда...біля города Штольберг
10.05.08 23:07 ___Хеппи-энд
10.05.08 20:38 ___krabat
А кто же все - таки победил возле города Штольберга. Тактическая группа или усиленная союзниками стрелковая рота…
10.05.08 22:30 ___Кобыжча
Блин, и тут юЩ с катюхой без Америки не могут обойтись. Через год -два нам будут внушать что в ВОВ победили УПА с янками и черчилями , а "совьеты" ваабще не при чем. Один всенародный праздник был у людей, На него шли не по принуждению а по своей воли и долгу перед участниками страшнейших событий, И этот светлый день памяти Ющара , всеми силами старается свести на ноль - СВОЛОЧЬ . Проклянут его - однозначно.
10.05.08 20:38 ___krabat
10.05.08 19:49 ___OkNo
"Рекомендую снять НеПравдивую информацию с сайта..."

Ма-ла-дєц! А УП - "Ганьба!"...І "ссилочка" їхня була "туфтова".
10.05.08 19:58 ___parabelum
Так я там не був . Я повівся на брехливу інформацію Української правди ! . І якіж після цього під..си ці журналісти що дурять читачів.
10.05.08 19:49 ___OkNo
Рекомендую снять НеПравдивую информацию с сайта. А остальным участникам форума быть более сдержанными в комментариях. Вы наверное там не были и пороху не нюхали.
10.05.08 19:45 ___OkNo
Кто опять наезжает на Президента. А был ли кто-нибудь от Украинской правды на этом мероприятии, чтоб утверждать, что из-за Президента задержалось мероприятие. Все было классно. Спасибо большое организаторам. А задержки никакой не было......
10.05.08 19:37 ___алекс23
Мэрфи....судя по твоему нику, кого имел ввиду.Буша, Блейера???????
10.05.08 19:35 ___Мэрфи
....пидарюга!
10.05.08 19:22 ___parabelum
Ця його звичка постійно запізнюватись не може не викликати обурення в простих людей котрі потерпають від незручностей повязаних з організіцією цього зявлення народу .


Краще за тиждень