Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

12.05.08 08:37 ___NELLI
11.05.08 22:38 ___Захисник

Я вже давно пропоную, але одну каденцію, бо ми у такому болоті, що треба вже просто відрізати мертвечину, яка тягне туди всіх.
11.05.08 22:38 ___Захисник
Потрібно прийняти один з перших законів-максимум дві каденції в парламенті, на посаді прем"єра і президента. Відпадуть Яворівські, Пинзеники, Турчинови, Тимошенки і навіть, може Ющенко. Але буде оновлення крові, тобто свіжі люди, які зможуть мислити, діяти по-новому і не по- рядянськи, мають бути патріотами України.
11.05.08 22:16 ___Андрі
11.05.08 21:17 ___NELLI

Потрібно додати КГБіста-"бандерівця" Шкіля, "радника"- єврея Медведчука і Т. Козака колошнього першого хабарника у Львівській обл.
Оця кАманда нам буде Конституцію.

Геть БандуЮТ з влади!!!

НУНС негайно (за зраду БЮТ) виходити з коаліції зі всіма наслідками, що будуть!!!!
Нові перевибори і не боятись!
Потрібно вибирати наступальну тактику, а не вичікувальну!
В народу ще залишається надія на ПРЕЗИДЕНТА!!!
11.05.08 21:17 ___NELLI
Яворивскому не привыкать прислуживаться или служить. КГБистская выучка просто необходима, чтобы впихивать невпихуемое, как говорил Плющ. Только посмотреть на состав БЮТ - бывшие рейдеры(Портнов), воры большого пошиба(Яценко), продавшиеся (Винский, Поживанов...). И это элита? Но даже этот список надо менять тайно, согласно новому проекту конституции. Интересно, неужели криминалитет вроде Москвы, который уже побывал в местных советах. По Куражу - это нынче демократия.
11.05.08 21:12 ___sssss
11.05.08 12:48 ___МГТУ
У юних (чи не юних) балоганщиків вже і неділя - не вихідний. Пашут на ізнос:-)

А ви шо робите? За що люблю юльків - вони так щиро розповідають про себе, як дитинча 5-річного віку.
11.05.08 21:09 ___krabat
11.05.08 18:06 ___КУРАЖ
"Для спасения страны и прекращения беспредела все средства хороши..."

Ха-ха-ха! Друже Кураже не путайте геморой з республікою...Вам же казали:давайте женитися...ахнєт-нєт...Я єщьо дєвушка...а он такой нєпарядачний...і вапщє такоє слушать даже абідна...
11.05.08 19:06 ___postskrip
Мова не йде ПОКИ що про кулуарні домовленості з БЮТ. А як коаліція НУ-НС розпадеться, БЮТ може запропонувати коаліцію ПР. До того ж, зараз мова йде про кулуарні домовленості взагалі, а це є недобре відносно нинішнього Президента, бо "дружать" проти нього.
11.05.08 18:06 ___КУРАЖ
Для спасения страны и прекращения беспредела все средства хороши, тем более
что регионалы входят в демократический вкус. Не хочется им отставать от Европейского экспресса. К тому же наш Президент уже души не чает в перекованных временем лидерах ПР. Нет за такую благородную цель, всячески следует поощрять совместное голосование 449 депутатов. Только враг народа, откажется голосовать за порядок и процветание Отечества... Побольше благоразумия и оптимизма.
Прими брат неизбежное без ропота….
11.05.08 17:24 ___snickers
ненавязчиво предупредили, что президенту выпишут люлей по попе...

ну а что ж делать, если президент такой? Воспитывать ремнем
11.05.08 15:39 ___krabat
"Я єдине що хочу сказати, щоб ... не подумали про те, що створюється так звана "ширка", або широка коаліція.

Та поняли всі - створюється обична "шайка" або "широка армяно-йудейська кааліция".(Громадян вірменської та єврейської національності моя повага та вибачення за випадкову часткову співзвучність слів)
11.05.08 14:58 ___krabat
11.05.08 14:53 ___асс
"Турчинова четко поддержваем все вместе..."

Всє вмєстє , це разом з bass-ом?
11.05.08 14:55 ___Шабля
Якщо Вам сподобалось те що з приходом Тимошенко;
- Ваші заощадженя за квартал розтанули інфляцією на 10%,
- за м'ясо ви платите 80 гривень кіло,
- Ваші діти пішли на службу Бо Вас надули обіцянкою професійноі арміі,
- і Ви справді повірили у маніпуляціі Тимошенко обманом неіснуючих катренів Нострадамуса
то звісно голосуйте!
11.05.08 14:53 ___асс
Турчинова четко поддержваем все вместе , а космоса никогда.
11.05.08 14:08 ___Шабля
Як що тут хтось хоче щоб м'ясо коштувало 100 - 120 гривень і бензин 10 гривень літр прошу підтримати Турчинова на мера Києва і далі підтримувати Тимошенко та іі манечку бути зверху всіх.
11.05.08 13:52 ___МГТУ
to 11.05.08 13:23 _ЛЛА Бути, як Ви сказали "нерозумними і неурівноваженими" -- це їхній фірмений стиль. Візьміть Людмилу Супрун, в недалекому минулому милу жіночку. Як тільки її НДП злилася з балогинським "...ЄЦ"-ем, Супрун перетворилась просто в неурівноважену особу :-(
11.05.08 13:25 ___Шабля
МГТУ,
у Юльчат секти білого братства люба правда є Баложиною? Мізки не пробува включати, не?
Що звичайні люди можуть думку свою мати і не повторувати маячню і постійний обман від Тимошенко;
- газ по 50,
- бензин по 3.20,
- професійна армія у 2008,
- дурила украінців неіснуючими катренами Нострадамуса.
Зате маємо сьогодні результат Мадам Розрухи;
- інфляція найбільша в СНГ,
- м'ясо 80 гривень,
- постійні державні потрясіння і скандали, а тепер і зміна конституціі з ліквідацією президента.
Пора Тимошенко зупиняти, початок в Києві.
Кияни вже наілися цінами Тимошенко.
Вдячність думаю буде глибока.
Голосували за Тимошенко - платіть!
11.05.08 13:23 ___ЛЛА
Для прихильників президента: поміняйте тональність, бо коли читаєш ваші коментарі, така уява, що президента підтримують тільки, м'яко кажучи, нерозумні та неурівноважені люди. Якщо про себе не думаєте, так хоч подбайте про його імідж, якщо він вам не байдужий.
11.05.08 12:48 ___МГТУ
У юних (чи не юних) балоганщиків вже і неділя - не вихідний. Пашут на ізнос:-)
11.05.08 12:44 ___Шабля
Треба бути об'єктивним.
Ющенко, за три роки робив кроки на об'єднання украінців то універсалом то примирював воінів УПА з ветеранами ВВВ.
Не все вдавалось, тема складна, а тут ще Тимошенко;
- постійна істерія,
- постійне розхитування Украіни,
- постійна ненависть,
- плекання ворогів в середині краіни,
- постійна дія на розкіл Украіни, бо вся іі політика будована на противостоянні лівого берега Дніпра супроти правого.
- за ширмою "парламентськоі республіки" криються наміри послабити Украіну в іі ЄвроАтлантичних зазіхань.
Тобто, діі на користь КРЕМЛЯ.
З урахуванням того що варіант конституціі яку таскає Задорожній писав Медведчук на мотив Путіна. Що ми сьогодні маємо, під плахтою приховався агент Кремля.
11.05.08 11:53 ___op
Пора уже НУНС забрало опускать, сколько терпеть еще будут!
11.05.08 11:35 ___Шабля
Як президент підписує універсал національноі єдності у Юльки це зрада, як Тимошенко, зі зговором з Кремлем, руйнує владу в Украіні так це що?

Ворожі діі проти Держави Украіна!
11.05.08 10:52 ___Ander_
БЮТ все ляпали язиками про "ширку" між НУНС і ПР і от - демонструють, що на злодієві шапка горить. Брехуни і запроданці!
11.05.08 10:43 ___вітренко
"Мы создадим ширку, только ненадолго. Просто приберем вашего (НУНС) президента и будем снова вас любить, только уже в новой позе" - только так можно интерпретировать слова яворивского.
НУНС, ну почему вы позволяете себе быть постоянной подстилкой, вас то под "рыгионы" стелят, то под Юлю. А потом удивляетесь, что рейтинг у вас падает. У вас нету позиции своей и единой - в этом ваша проблема.
11.05.08 10:32 ___cthutq
Ничего другого от штатного литератора невозможно и ожидать. Вот только нельзя быть чутьчуть беременным. Безусловно, большинство депутатов от пр достойно уважения, но ведь белое братсво заявило, что у них с пр непримиримые идеологические разногласия, в т.ч. конституционные. Так кого Вы обманываете в этот раз: себя, изберателей или пр на которую Вы расчитываете для проведения конституционного переворота. И почему Вы полагаете, что при сверх полномочиях одного человека, этим человеком будет мадам


Краще за тиждень