Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

16.05.08 10:36 ___zoro999
_Т150
_але вчора ПР заявляла, що ознайомилася з "антиінфляційними законами" від Тимошенко, в яких посилюється роль уряду в управлінні екеномікою.
-
Слухайте й далі ПР. Вони вже не раз давали профффесссійні оцінки і ВАЮ, і ЮВТ.

_згідно економічної теорії - ринок сам має все врегульовувати і втручання можливе
Це байки. Зараз деяким виробникам внутрішній ринок нецікавий, вони дорожче товари продають за кордоном. Тому, регулювати наш ринок треба.
16.05.08 08:34 ______R
А, собственно, в чем вина губернаторов? Контроль за ценами (по закону) допускается только над определенными группами товаров. Что, губернатор должен прийти на рынок и указать торговцам по какой цене им продавать? Конечно, можно наслать СЭС, налоговую, пожарников и пр., но это приведет к тому, что продавец исчезнет с рынка. Таков метод хорош, когда продвигают своего бизнесмена, уничтожая конкурента.
15.05.08 20:54 ___cthutq
Аналогичные действия Януковича выглядели трагедией. В исполнении мадам - пошленький фарс.
15.05.08 18:08 ___YLIANA

Тимошенко хотіла, щоб губернатори приїхали до неї. Ну, і приїхали, їм оплатили відрядження, всю поїздку. І що вона отримала в замін? А нічого! Вона зїхала на них, що вони винні, а вони - на неї, от і маємо перекладання з відповідальності.
Бездіяльність нашої влади вражає, гнати їх всі потрібно.
15.05.08 18:04 ___tamburіn
Вопрос инфляции - дело КМ и то что Тимошенко хочет чтоб кто-то отвечал вместо нее за это - сведетельствует о том что она ничего не умеет делать.
И то что она не намерена исполнять свои обязаности.






















































































































































15.05.08 18:00 ___еpf
Тимошенко хоче розширити свій вплив ще й на голів ОДА, які б діяли по її наказу, адже саме завдяки таким схемам Медведчук застосовував адмінресурс і через них мав вплив на регіони. Тому й звинувачувала їх в інфляції.
15.05.08 17:58 ___Віталій_У
Все починається зверху і те що губернаторів звинувачують - це популіз і перекладання відповідальності за інфляцію, адже губернатори виконують вказівки уряду, який нічого не "вказував".
15.05.08 17:55 ___ЖЕНЬКА
(продовження)
тих випадків, коли це вже вкрай критично (гіперінфляція), чи коли це застосовується для лобіювання певних інтересів.
15.05.08 17:54 ___Т150
___zoro999
1_"Опонентом" не я вважаю Ющенка, а Тимошенко, яка заявляла, що він "..своїми листами заважає їй працювати."(дослівно з виступу Ю.Тимошенко)
2_антиінфляційну програму він пропонував їй де основним було те, щоб вона відмінила ручне керування економікою, але вчора ПР заявляла, що ознайомилася з "антиінфляційними законами" від Тимошенко, в яких посилюється роль уряду в управлінні екеномікою. А згідно економічної теорії - ринок сам має все врегульовувати і втручання можливе, лише за
15.05.08 17:22 ___zoro999
_Т150
_Він пропонував застосувати свою антиінфляційну програму
:) Це яку ? Щось не пригадую таку.

_А назви, мені який розумний політик пораду сприйме погрозами? Юля просто потім не робить те що їй радять опоненти, а зря!
Добре, що ви ЮВТ охарактерезували як розумного полікити :) та назвали ВАЮ опонентом, а не партнером, хоча він є почесним головою партії НУ, що є партнером по коаліції БЮТ.

А взагалі, я сумнівають у профпридатності ВАЮ і його поради, на мою думку, більше схожі провокац
15.05.08 16:59 ___Т150
___zoro999
1. Назвіть хоть одну конкретну пораду ВАЮ по боротьбі з інфляцією.
Він пропонував застосувати свою антиінфляційну програму, но вона "має" свою, яку сама ж не хоче приймати блокуючи ВР, чи можливор її взагалі немає, а якщо вона є і зареєстрована, то нахай покаже її, а не кричить, як завжди.
2. Назвіть хоть один випадок, коли пораду ВАЮ ЮВТ зустріла погрозами.
А назви, мені який розумний політик пораду сприйме погрозами? Юля просто потім не робить те що їй радять опоненти, а зря!
15.05.08 16:26 ___zoro999
_Vlad_iz_Kharkova
_А обвинять Президента можно было бы, если бы хоть 1 его совет встречал со сторны ЮВТ не раздражение и угрозы
-------
1. Назвіть хоть одну конкретну пораду ВАЮ по боротьбі з інфляцією.
2. Назвіть хоть один випадок, коли пораду ВАЮ ЮВТ зустріла погрозами.
15.05.08 15:51 ___Савік
Пока ЮВТ не запропонує конкретні комплексні системні зміни та не покладе персональну відповідальність на міністрів і чиновників,яких розвелось як собак не різаних,до тих пір у неї нічого не вийде,а навпаки вона втратить себе як політик! Повина бути вибудована вертикаль відповідальності,а не взагалі, Всі міністри думають лише як взяти кошти з бюджету,а маса інвестиційних готових проектів не запроваджується,мінекономіки на чолі з мінісиром працює на перспективу свого інституту за кошти бюджету!
15.05.08 15:49 ___mayc
15.05.08 15:44 ___Vlad_iz_Kharkova
Я, маю на увазі, що винні в ситуацї, яка склалася в країні всі. І не треба визначати хто більше, а хто менше: потрібно зараз відмовитися від амбіцій і братися до роботи.
P.S. Влад из Харькова, я честно тоже говоря поддерживаю Президента, но это сугубо личное мнение и это мое право.
15.05.08 15:44 ___Vlad_iz_Kharkova
То, что делает ЮВТ, в чистом виде попытка уйти от ответственности за разрушенеие рынок и рост цен.
А обвинять Президента можно было бы, если бы хоть 1 его совет встречал со сторны ЮВТ не раздражение и угрозы, а попытку воспользоваться им.
15.05.08 15:41 ___mayc
Винні у такій ситуації всі - Президент, Прем'єр, ВР. Не потрібно перекладати провину на когось одного! Занадто довго вони там наверху міряються, пробачте на слові, пісюнами...
Найгірше, що ніхто не згоден поступитися своїми амбіціями, заради виведення країни з достатньо важкого економічного стану!
15.05.08 15:36 ___ЖЕНЬКА
Питання інфляції має вирішуватися на горі, а потім через вказівки на місця - реалізуватися, а те що Тимошенко звинувачувала гебернаторів в інфляції - перекладання відповідальності за свою бездіяльність в цьому питанні.
15.05.08 15:23 ___wertyui
15.05.08 15:19 ___tgv
Цілком погоджуюсь! На чорта він тоді взагалі нам потрібний, той президент! Та ще такий як Ющенко, тільки сидить укази роздає та призупиняє, і то під диктовку Баложки! І зовсім ні за що не відповідає!
15.05.08 15:19 ___tgv
Він також підкреслив, що вважає позитивним, що в результаті обговорення цього питання було досягнуто розуміння, що за ситуацію з інфляцією має бути сумісна відповідальність як губернаторів, так і уряду.

По перше Тимошенко ніколи з себе відповідальність і не намагалася зняти! По друге якраз усі лише на неї і намагаються злити усі погрішності і проблеми! По трете не погано було б і президента якось також притягувати до відповідальності, а інакше він же взагалі ні за що виходить не відповідає!


Краще за тиждень
Інтерв