Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

16.05.08 18:32 ___Bri
Там із будівництвом надзвичайно ганебна ситуація вийшла. В проекті передбачалося включити розважальний центр із паркінгом і готелем. Може пана з Ізраілю це і не бентежить. Ось тільки, зважаючи на братських характер захоронень в Бабиному Яру - не хотілось би, щоб над кістками безневинних жертв влаштовували етнічні з*їди із гульками.

Чому парк не може бути пам*ятником?

Понаставили пам*ятників. А тепер усі збудують халупки... І загалом буде меморіал паціентам Павлова - від морально хворих.
16.05.08 14:00 ___UA_KH
"а в сумме это за 200 тысяч - мирные жители, цыгане и в основном военнопленные с куреневских лагерей, "

І буде чийомусь діду пам'ятник - зірка давида
16.05.08 13:57 ___Пробачте-з-Харкова
Кияни, заберіть нашого добкіна в мери - він вам меморіал побудує! У нас вже побудував. А ще що зробив? здається все.
16.05.08 13:53 ___UA_KH
Звичайно, тому і живемо так погано, що не маємо пам'ятника Холокосту. А ще треба всім українцям платити контрибуцію за наші злочини (як німці роблять) і відкрити еміграцію для євреїв з Ефіопії та Непалу.
16.05.08 11:54 ___Fluger
Я за Мемориал в Бабином Яру. Но давайте определимся кто там лежит и чья это трагедия и кто виноват. Как известно по архивным документам там расстреляно не более 35 тысяч евреев. Остальные жертвы, а в сумме это за 200 тысяч - мирные жители, цыгане и в основном военнопленные с куреневских лагерей, которые массового умирали от тифа,голода и ранений. Их закапывали (именно закапывали а не хоронили ) там же где и евреев. Это большая братская могила. И не стоит евреям приватизировать общую трагедию.
16.05.08 11:23 ___Roman-RO
А еще нет памятника жертвам трагедии 1648 (Богдан Х., типа наш Гитлер, если кто забыл). И прочих трагедий. Кстати, посли трагедии Холокоста и организовали Израиль под лозунгам того, что вот теперь и у евреев будет свой дом куда они все поселяться и трагедии больше не повторяться. Только почему же в этот дом далеко не все поселились, для кого он строился? Почему живут многие на 2 дома, одной ногой там, другой - тут? И даже все основные претенденты в мэры Киева живут также.
16.05.08 10:53 ___МАРТ
"До 70-річчя трагедії Голокосту в Бабиному Яру залишилося три роки. Ще є час виправити прикру несправедливість. Якщо не сьогодні, то коли! "

НІКОЛИ!!! НІКОЛИ!!! НІКОЛИ!!!
Жиди не заслуговують в Україні навіть доброго слова!Сказано ж бо "за Твої гріхи буде покарано твоїх дітей ,і дітей твої дітей аж до сьомого коліна".От і покарано їх ,за любов до ін народів..
16.05.08 10:30 ___doc_77
Чёкнутый , да ты прав, просто сейчас никто об этом не скажет.Я много беседовал с киевлянами, которые пережили окупацию и все говорили,что евреи САМИ строились и шли,типа к культурной нации, подальше от гоев.Но оказалось,что "евреи-этнический мусор Европы" и реально пиявки на любой нации.А памятник который есть сейчас очень даже впечатляет и память о ВСЕХ погибших освежает лучше чем еврейские музеи.
16.05.08 10:09 ___Uri77
дурна стаття, уряд України тут ні до чого, меморіал не схотіли будувати самі єврейські товстосуми, бо не могши поділити кошти

а "прогресивна громадськість" що не отримала бабла, підняла зойк, що мовляв будують музей на кістках. самі в усьому винні, а тепер звинувачують юхновського (хоч він теж не ангел), це стаття не для УП, а для Джуіш кронікл
16.05.08 10:05 ___Uri77
Бураковський, а де ти був раніше, професійний єврей з оточення Зісельса?
16.05.08 09:50 ___Ось
Перш ніж вимагати від української влади об'єктивності і допомоги - слід самому автору бути об'єктивним.
Бо писати в Україні про Бибин Яр і не написати що там розстріляно підпілля ОУН - це провокація, котра обов'язково викличе спалах антисимітизму.
Автор або заангажований, або невіглас, або провокатор. Думаю, що найвірогідніше - це засліплення своїм і небажання бачити трагедії інших народів. А то не є шлях до істини.
16.05.08 09:43 ___Beskyd
За що ми вибачалися?! Може нам ще й компенсацію сплачувати, як це робить Німеччина? Дочекається хтось Богдана, Гонти чи Святослава...
15.05.08 23:27 ___ubermensh
Да що ви слухаєте Українці І Росіяни цих пархатих, вони вам і не таке розкажуть щоб ви їх пожаліли. А тим часом будать із задоволенням нас доїти, перетворивши на рабів для себе - розумних, мудрих і гарних. Ну якщо ви їм попу лизь-лизь то і вам щось перепаде із награбованого. Благо що їх в Неньки мало, вистачить одного добре організованого погрому. А він буде, повірте буде. Коліївщина буде, і не тільки жидам. Їм не треба примирення, їм треба рабів, робочу скотину, ну і наглядачів звісно.
15.05.08 22:34 ___Yashka
Где вы в Израиле видели еврея, который бы отказался учить иврит? Или еврея, корый бы хвастался, мол я еврей, а родной язык у меня арабский...
15.05.08 22:16 ___natali1
Голодомор был спланирован евреями, осуществлён - представителями разных национальностей. Голокост был спланирован немцами, осуществлён - представителями разных национальностей. Памятник жертвам быть должен, лица, причастные к массовому уничтожению людей и в 1933 и в 1941-1943 должны быть названы и наказаны. Евреи этим очень серъёзно занимаются, а украинцы - не очень Даже друг на друга набрасываются, спорят - было или небыло ! Попробуйте в Израиле сказать, что Голокоста не было - забросают камн
15.05.08 22:05 ___Yashka
Так Ю.Тимошенко-Гаргьян-Йоффе еврейка или нет?
Е.Червоненко однажды ёё спрашивал, как это ёё мама забыла "родной язык", что не то что вспомнить, а даже выучить уже не может. И вообще интерессная вещь, кроме Юли никто у них украинским не владеет.
Я думаю, что Черновецкий-Бродский-Коломойский-Суркис-Пинчук-Сева Могилевич сбросятся по 10 млн. зелени и мемориал Голокоста будет, я так думаю.
15.05.08 20:28 ___ганна_ахметова
Нарешті, з'ясувалося, що заморожена під час прем’єрства Януковича пропозиція президента підпорядкувати заповідник "Бабин Яр" Українському інституту національної пам'яті, в програмі якого немає і слова Голокост, сталося при прем’єрстві Тимошенко - як це зрозуміти - в Новгороді бузина, а в Києві - дядько? Чи і в голокості юля винна? може це пінчук постраждалий!
15.05.08 18:39 ___Заграва
15.05.08 17:55 ___Чёкнутый
Підтримую!!!

15.05.08 17:59 ___IvankoUrist / Так в Ізраілі признали Голодомор.

Ти помиляєшся. Вони не змогли заперечити факт голодомору, але відмовилися визнати це геноцидом. Їм потрібен імідж самих постраждалих, а тут бач Україна зі своїми більшими втратами...
15.05.08 17:59 ___IvankoUrist
Так в Ізраілі признали Голодомор.
15.05.08 17:55 ___Чёкнутый
Там, в Бабином Яру погибли представители многих народов. Но почему акцентировать внимание на евреях? Какая разница национальность? Зачем делить по национальностям, здесь свои, а там чужие погибли.
Голодомор и Голокост, почему не нравиться автору соседство и сравнение этих двух страшных трагедий.
Об участии украинцев в Голокосте написано много, упоминается часто, а об участии евреев в Голодоморе что-то мало известно.
Может автор к 70-летию напишет о роли евреев в организации Голодомора?
15.05.08 17:48 ___Гапон
И не забыть про "славную" роль Буковинского куреня...
15.05.08 17:20 ___Чёкнутый
А зачем евреи шли в Бабин Яр? Их же никто насильно туда не заганял, а говорили о времени, месте сбора, и о том что бы вещи собрали. Всё.
15.05.08 17:12 ___Цоб-цабе
Усы меморіали, памятники і т.п. потрібно ставити на паритетних засадах. Маю на увазі Польщу, Угощину, Росію, Ізраїль. От визнають Голодомор геноцидом у Ізраїлі, то і можна меморіл будувати.


Краще за тиждень