Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

05.05.08 19:56 ___Т150
05.05.08 19:43 ___смай
А що за короткі фрази в вигляді відгаркувань платять в БЮТ? Чи вам байдуже кількість -головне!
05.05.08 19:43 ___смай
Также і Ющенко без Тимошенко ніколи не був би президентом .
05.05.08 17:57 ____gorgio
___boklan
Без Тимошенко він був би президентом, адже в в другий тур виходили б 100%, що за Тимошенко, що без неї - Ющенко і Янукович. А от те, що вона без нього не була ені перший раз в 2005р премєром, ні зараз.
Тимошенко - отстой.
05.05.08 16:48 ___boklan
Народ не враховується з боку Тимошенко? Ну а Ющенко з ранку до ночі враховує інтереси народу, чи може сидить і підраховує свої інтереси та імовірність перемоги на майбутніх президентських виборах? То маю дуже велику впевненість, що без Тимошенко він і зараз би не був президентом, не те що на майбутніх виборах.
05.05.08 16:43 ___tgv
05.05.08 16:08 ___snijok
Гроші за приватизація завжди цікавили всіх і Семеюк в тому числі, але потрібно знати межі, яких Тимошенко не знає, адже її ціль - продати подешевше, адже купувати, буде людина, яка її фінансувала на виборах. І при цьому не враховується народ, адже вона його годує подачками про 100грн, які не виплачуються, бо їй не бають наповнити бюджет шляхом приватизації.

Ну а звідки ж така вичерпна інформація? Складається враження, що ви___snijok весь час перебуваєте поруч з ЮВТ
05.05.08 16:37 ___смай
Юля за нормальні гроші продавала .І даром вона нікому нічого не дасть.Це Семенюк з Ющенком там щось викручують.
05.05.08 16:08 ___snijok
Гроші за приватизація завжди цікавили всіх і Семеюк в тому числі, але потрібно знати межі, яких Тимошенко не знає, адже її ціль - продати подешевше, адже купувати, буде людина, яка її фінансувала на виборах. І при цьому не враховується народ, адже вона його годує подачками про 100грн, які не виплачуються, бо їй не бають наповнити бюджет шляхом приватизації.
05.05.08 13:18 ___ганна_ахметова
валька нещодавно пидилася, що Криворіжсталь за рік дала при бутку 18 млрд грн. Це просто індус показав чесні цифри! А скільки ж давав завод при пінчуку?, скільки дали за рік Запоріжсталь, з-д ілліча, інші гіганти! Тайна покритая мраком! Подарували заводи ахметкам, коломойським...і вони навіть при буток не показують, податки не платять! Тому них міліарди, а пенсіонери, які заводи будували - злидні! Як пінчучка купить дім в лондоні за млрд, бюджет ви тримає, а бабці отримають тисячу - інфляція
05.05.08 13:09 ___wertyui
Якщо Юлі головне гроші заробити, що ж тоді головне Ющенку та особливо Семенюк!? Вони такі прямо чисті та прозорі? Його поведінка зовсім не зорзуміла та не пристойна, як для гаранта. Семенючці ж ну ніяк до Мороза на відпочинок не хочеться, сподівається під крилом Ющенка встигнути ще парочку контрактів укласти!
05.05.08 13:02 ___TP
Интересно,интересно....Получается,что ОПЗ все-таки планировался к продаже...Валюшей.Возможно,и "откат" получила...за содействие...ну-ка угадайте?Правильно!Россиянам! Теперь понятно почему мадам Семенюк так остервенело рвала на себе все части тела,якобы "защищая" народное добро.Прежде всего и главнее всего - свои денежки,притом,очень грязные! Нет слов!Как говорят,маски сорваны...
05.05.08 12:37 ___Voloshka
Юлі головне гроші заробити з приватизації, а більше нічого її не цікавить, тому вона й Портнова свого притягла
05.05.08 12:28 ___player
___carbil
Скільки ж іще ця клята СЕМЕНЮК буде проводити антиукраїнську політику, базікаючи ніби про захист людей? Таких фарисеїв, як вона з МОРОЗОМ. ще, мабуть, світ не бачив.

До тех пор, как ее будет "крышевать" Ющенко! По части фарисейства ему, похоже, равных нет. Даже в такой теплой компании, как Вы перечислили, он явно лидирует.
05.05.08 12:26 ___Ёклмнэ
Карнавал продолжается. Хотя, очевидно, никто всерьёз и не рассчитывал, что можно провести действительно нормальную приватизацию ОПЗ. Задумывался очередной цирк.
05.05.08 12:25 ___loui
З Семенюк вийшла гарна учениця свого вчителя Ющенка, в неї також гарно виходить підписувати накази про скасування! Ну дуже сміхотворна парочка!
05.05.08 12:21 ___nunu
Як відомо, Кабмін двічі оголошував конкурс з продажу акцій ВАТ “Одеський припортовий завод”, а президент Віктор Ющенко своїм указам двічі його скасовував.

Ну скасовувати, та ще й двічі або й тричі найулюбленіша справа Ющенка, а більше він нічим і не займається!
05.05.08 11:51 ___snijok
Семенюк відстоює національні інтереси України в питанні ОПЗ, на якому Тимошенко хоче знову "підзаробити" за рахунок приватизації.
05.05.08 11:50 ___axel_t
Семенюк и ее покровителей на нары!
05.05.08 11:50 ___kosmodrom
Семенюк з Ющенком дограються, що цей завод продадуть за 1 гривню, бо більше просто ніхто не заплатить, а потім будуть казати, що це знову Тимошенко винна.
05.05.08 11:44 ___carbil
Скільки ж іще ця клята СЕМЕНЮК буде проводити антиукраїнську політику, базікаючи ніби про захист людей? Таких фарисеїв, як вона з МОРОЗОМ. ще, мабуть, світ не бачив. Тож треба, щоб всі побачили: діями таких, як СЕМЕНЮК (яка діє всупереч рішенням уряду України) розкручується інфляція. Судити таких людей треба відкритим судом. На жаль . прокуратура у нас в Україні покищо антиукраїнська.


Краще за тиждень