|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() 07.05.08 01:40
___stan65
Скоріш коаліцію ПР-НУНС(більшість)-Литвин.Але,враховуючи наполегливість,з якою Ющенко воює проти Юлі(він же,як відомо,цю війну розпочав,тобто є агресором за всіма визначеннями),можлива й коаліція ПР-БЮТ,про що Ющенко певно мріє,адже тільки тоді рейтинг Юлі впаде,а його на цьому електораті зросте.Та щось мені підказує,що Юля,хоч і робить чимало помилок,на таке не піде(хіба імпічмент Ющенку зробить-голосів вистачить,ще й комуняки додадуть).Виявляється,Ющенко нічого,крім гризтися,не навчився-шкода!
06.05.08 11:45
___Ibrahim
stan65
Нічого страшного,незабаром нарешті Янукович стане прем"єром з подачі відомо кого,тоді дійсно Росія отримає все,що хоче.А Україна-не Юлю,а дулю(разом із НАТО увісні). Це ви маєте на увазі переформатування парламенту і утворення коаліції БЮТ і Регіонів ? Адже коаліція висуває прем'єра! 05.05.08 22:11
___Tracker
Державна податкова адміністрація надала НАК "Нафтогаз України" розстрочку зі сплати податків у сумі 2,1 млрд грн.
http://pravda.com.ua/news/2008/5/5/75375.htm 05.05.08 22:06
___stan65
Нічого страшного,незабаром нарешті Янукович стане прем"єром з подачі відомо кого,тоді дійсно Росія отримає все,що хоче.А Україна-не Юлю,а дулю(разом із НАТО увісні).
05.05.08 20:10
___Зоя_Ж
Тимошенко все ховає, адже в неї немає коштів розрахуватися чекає приватизації, щоб віддати москалям гроші за газ і собі на приватизації нажитися.
05.05.08 19:30
___Андрі
05.05.08 19:23 ___смай
Тут ви помиляєтесь. Це наклеп на Президента. 05.05.08 19:29
___Андрі
Вот именно Воровка и работает на Расею.
Юлька нічого за "просто так" - не робить! Натура в неї не така! Вона з усього, що робить повинна мати особисту вигоду! 05.05.08 19:23
___смай
Та під час переговорів ,що пройшли , то це вже Ющенко захищав інтереси Кремля .
05.05.08 18:53
___Radio
Идиоты .. заплатила - воровка.. не заплатила - работает на расею.. тьху !
Шо те надо , холоп ??? 05.05.08 18:49
___Андрі
Тимошенко працює на Росію і тепер буде швидко розраховуватись за газ, щоб швидко отримувати відкати. Якщо ні, то навіщо так спішити розраховуватись? З порядності до "ПОРЯДНОГО" Газпрома? І ЮВТ в порядності ніколи не була помітна!
05.05.08 18:36
___Зоя_Ж
Все що робить Тимошенко в газовій сфері - це все робиться з подачі Кремля. Адже саме Тимошенко заявляла перед виборами"Я бачу Україну без посередників в газовій сфері...", але після отримання влади забулася. Почала все попідряд красти і здавати національні інтереси Росії (10% ринку газу в Газпрома)?
Тому може Газпром мовчить доки Тимошенко при владі, а згодом коли вона сама піде, то все вспливе! 05.05.08 18:16
___Андрі
Тимошенко замінила "ІТЕРУ" на "Газпром Збут Україну".
По такій ціні як ми купуємо газ Газпром міг би і почекати з оплатою. Але чому ЮВТ спішить розраховуватись з Газпромом? ? ? ? ? В бюджеті, що, грошей забагато?, чи вона спішить зробити, щоб їх було замало? 05.05.08 18:08
___Сіроманець_
Ці заяви ми вже чули разів із 5-7. Не здивуюся якщо виявиться через пару днів, що ніхто ні з ким не розраховувався. Немає вже віри Тимошенко.
05.05.08 17:25
___зозЮлька
А чому від Росії нічого не чути про розрахунок? Чи це знову популізм від жЮльки?
05.05.08 17:24
___ЖЕНЬКА
Я думаю , ще б не розрахувалися? Тимошенко РУЕ залишила, впустила Газпром з ліцензією на 5 років! За це Росія Україні простила ті копійки, але чекаємо, як вони вже напряму будуть тягнути гроші! 05.05.08 17:23
___nunu
Хочеться мати надію, що Тимошенко дійсно наведе лад у нашій країні, навіть якщо їй доведеться тяжко працювати і витримувати усілякі докори, котрі нічим не підкріплені!
05.05.08 17:18
___tgv
Україна в повному обсязі оплатила природний газ, поставлений у країну протягом січня-березня 2008 року.
Поки наш гарант займаєть лише популізмом та яро захищає Семенюк, Тимошенко робить конкретну справу! |
![]() ![]()
Юлія Тимошенко ходить у сукнях-"дублерках". Фото
Апологія Ющенка, Або чотири роки потому
Гаманець чи життя - перші дні з новими штрафами
Нацбанк залишиться без резервів
Тінь "ширки" |
|
Наші партнери: Blox.ua
|
![]() |